Deniz Kuvvetlerine Özel Not Defteri

Bugün sipariş verirseniz en geç 13 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
39.90 TL
Ürün Kodu : 3468

Deniz Kuvvetlerine özel bu defter sayesinde denizcilik mensubu tanıdıklarınıza çok özel ve güzel bir hediye vermiş olacaksınız.

Kişisel hediyelerin sırrı, her zaman üzerinde bulunan isme bağlı olarak insanlara kendini daha özel ve gurur duyabilecekleri duygular yaşatır. Diğerlerinden daha önemli hediye grubunda yer almalarına sebep, dünyada tek bir bu kişinin adına hitap ediyor olmasından kaynaklanır.

Tıpkı bu Deniz Kuvvetlerine özel defterler de olduğu gibi… Denizcilik mensupları da hiç kuşkusuz ki sıradan bir not defterinde ya da ajanda da not tutacağına, mutlaka bu kişisel defteri kullanmaktan çok daha büyük bir haz alacaktır.

Çünkü isme özel hediyeler her zaman hediyeyi veren ve alan arasında büyük bir duygusal elektrik ağı yaratır. Bu duygusal bağ sonsuza kadar bu iki kişi arasında gizli bir hukuk olarak kalacaktır.

Hediyeyi verenin emek harcayıp kişiye değer vermesinden kaynaklanan isme özel hediyeler, her zaman için titr sahibi kişilerin kendileriyle onur duymasına vesile olur. Özellikle de Deniz Kuvvetleri gibi kutsal bir görev de mevki sahibiyseniz, bu onuru çok daha büyük bir şekilde hissedebilirsiniz.

İşte, Deniz Kuvvetleri çalışanları için özel olarak hazırlanmış olan bu özel defter, 9 x 14 cm ölçülerinde çizgili yapraklardan oluşturularak denizciler için tasarlanmış. Sert kapaklı deftere ad ve soy ad işlenmesi kazıma yöntemleri kullanılarak yapıldığından asla silinmeyecek ve yok olmayacaktır. Yanında gönderilen şık tükenmez kalemse mavi renkte yazm

Deniz Kuvvetlerine özel olarak hazırlanan ve özel notlarını alabileceği isim yazılı kalem ve defter oldukça hoş bir tayin hediyesi olacaktır.


Tayin döneminde hizmet anısı olarak alınacak en özel hediyelerden olan ve her askerin olduğu gibi sizin ya da üstünüzün ihtiyacı olacak bu defter setini gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.

Deniz Kuvvetlerine Özel Not Defteri'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Not defteri 9x14 cm ölçülerindedir.
  • Çizgili yapraklardan oluşmaktadır.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.
  • Sert kapak.
  • Tükenmez kalem mavi renkli yazmaktadır.