Çocuklara Karne Hediyesi Eğlenceli Ahşap Mühür Seti

Ürün Kodu: 13495

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap mühür sapı doğal ahşapdan tamamen el işçiliği ile üretilmektedir.
  • Set İçerisinde:

  • 1 adet 7x4 cm tasarım baskılı Ahşap mühür sapı
  • 1 adet 9,5x6 cm ıstampa
  • 1 adet 16x6 cm pleksi mühür ve ıstampa standı
  • Mühür Kauçuğu; Eco line serisi olup, günümüz şartlarında hızla kirlenen çevre koşulları düşünülerek üretilmiş çevre dostu bir lazer kaşe kauçuğudur. Eco-line serileri tamamen doğal bileşenler kullanılarak üretilmiştir, Kokusuzdur

  • Mürekkep olarak siyah, lacivert, kırmızı renklerinden birisini tercih edebilirsiniz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Karne günleri her zaman öğrencilerin heyecanlı ve stresli olduğu bir dönem olarak bilinir ancak veliler onlar için aldıkları hediyeler ile kendilerini yatıştırmayı iyi bilir. Çocuğunuza alacağınız karne hediyesi mühür ile hediyesiyle eğlenceyi bir araya getireceksiniz. Ürünün içerisinde istediğiniz mesajı yazdırarak baskıda görünmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap görüntüsü ve şirin yapısıyla miniğin karne heyecanının yerini müthiş bir sevinç alacak.  Hediyeyi oldukça beğendiğini gözlerinden anlayacağınız gibi onunla oynamak da oldukça hoşuna gidecek.

Aynı zamanda çocuğunuz için doğum günü sürprizleri düşünüyorsanız da yine bu parça sizin için ideal bir seçim olacak. Mühür rengi çocuğunuzun renk zevkine göre; kırmızı, siyah ve lacivert olarak 3 farklı seçeneğe sahip diyebiliriz. Ürüne istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz gibi kendisine hoş bir sürpriz yaparak onu mutlu edebilirsiniz. Eğer kullanmayıp saklamak isterse çalışma masasında hoş bir aksesuar olarak da oldukça şık duracak bir parça. Ürünün ahşap ve el yapımı olması onu diğerlerinden ayıran en önemli özellik aslında.

Ürün size set halinde gönderiliyor. Setin içerisinde tüm malzemeler yer alıyor; ahşap mühür, ıstampa standı, ıstampa ve pleksi mühür… Tüm bunlar tek bir kutuda toplandıktan sonra güzelce hediye paketi yapılarak size gönderiliyor. Aynı zamanda ürünün içerisinde kullanılan maddeler tamamen doğa dostu ve çevreye zarar vermeyen içeriklerden üretildiğinden gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanabilir dilediğiniz şekilde saklayabilirsiniz.