Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı

Ürün Kodu : 10481

Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 24 cm x 25 cm ölçüleride.
  • Önde OPEN arkada CLOSE yazmaktadır.
  • Yazı bölümü eskitme ahşaptır.

Büyük kırmızı bisiklet kapı yazısı ile kapılarınıza en güzel ambiyansı taşıyın!

Bazı evler vardır, daha kapılarından içeri girmeden bile evin ne kadar güzel döşendiğini, sıcak ve renkli bir dekorasyona sahip olduğunu anlayabilirsiniz. İşte bunun en güzel alametlerinden biri de kapı süsleridir. Zira kapı süsleri her zaman bir evin nasıl bir ruh tarafından ve hangi esintilerle dekore edildiği konusunda size bilgiler verebilir. Bu açıdan kapı süsleri bir evin içinde küçük gibi görünen detaylar sanılsa da, aslında çok özel ele verici aksesuarlardandır. Yılbaşı hediyesi sevgiliye konusunda Hediye Sepeti'ne geldiğinizde her zaman en sıra dışı ve ilginç ürünlerle karşılaşmaya hazırlıklı olmalısınız.

 

Dilerseniz sizde bu sayfada gördüğünüz büyük kırmızı bisiklet kapı süsü ile evinizin girişini kimlik sahibi bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu güzel kapı süsünü dilerseniz giriş kapınıza asabileceğiniz gibi, dilerseniz evinizin odalarından birinin kapısına da asabilirsiniz. Zira bu güzel kapı süsü genç odalarının kapısına çok yakışacağı gibi, dilediğiniz odanın kapısını da harika şekilde süsleyebilecektir. Erkek kardeşe hediye mi almak istiyorsun? O halde  kardeşin kesinlikle bu sayfada duran kapı süsünü çok beğenecek.

 

Üzerinde ‘üzgünüm – kapalıyız / sorry, We,re closed’ (diğer tarafı; come in we’re open /açığız, içeri gelin) yazısının yazdığı bu tatlı bisiklet  sizce de çok tatlı görünmüyor mu? Kırmızı rengi ve bire bir bisiklet tasarımı ile minyatür bisiklet formunda olan bu güzel kapı süsü herkesi kendine aşık edecek güzellikte doğrusu.

Kendi eviniz alabileceğiniz ya da sevdikleriniz, arkadaşlarınız için sipariş edebileceğiniz bu harika kapı süsü, dilerseniz restoran ya da kafeteryanızın bile kapısına asabileceğiniz harika niteliklerde dekoratif bir ürün. Arkadaşa hediye önerileri arasında mükemmel bir yere sahip olan bu kapı süsü ile siz de arkadaşınıza unutulmaz ve kimsenin akıl edemeyeceği bir hediye verin.

Odanızın kapısında sıradışı bir tasarım görmek ister miydiniz? Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı tüm farklılığı ve sıradışı tasarımı ile sıradışılıktan hoşlananlar için sitemizde yerini aldı!

Klasik eşyalardan uzak sıradışı ve farklı mobilya ve aksesuarlar ile tasarladığınızın odanızın girişi de yine aynı şekilde farklı görünsün istiyorsanız Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı'nı odanızın kapısına asmak için geçikmeyin. Bu tasarım harikası ürün bisiklet detayı ve 'Open-Closed' yazısı ile tüm beğenileri üzerine topluyor. Sıradan bir görüntü sergileyen oda kapınız Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı sayesinde etkileyici bir görünüme kavuşuyor. Kalitesi ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu kapı yazısına bakmaya doyamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Farklılıktan ve sıradışı ürünlerden hoşlanan biri olarak odanızın kapısına asmak amacıyla tercih edebileceğiniz Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı'nı kaçırmayın ve oda kapınızı detaylandırın. Dilerseniz arkadaşlarınıza/dostlarınıza ilginç bir hediye olarak da sunabilirsiniz.