Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

  Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
  Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

  Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

   

  Sevgiliye doğum günü hediyesi aldınız ama hediye notu mu arıyorsunuz? Ya da doğum günün’de O’na özel bir mesaj mı vermek istiyorsunuz? Buyrun elimizdeki tüm arşivi size açıyoruz. Size de en güzel doğum günü mesajını verme konusunda ilham vermesi dileğiyle.

   

  •  “En güzel zaman senin yanında geçendir, en güzel hayal içinde sen geçendir. Birlikte nice senelere sevgilim, seni çok seviyorum.”


  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-1

  • “Sen benim dünüm, bugünüm, yarınım. Sen benim diğer yarım. Doğum günün kutlu olsun sol yanım…”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-2

  • “Tüm gülüşlerimin mimarı, sevinçlerimin ve acılarımın ortağı, canım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, birlikte nice senelere…”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-3

  • “Hep benimle, hep tebessümle, huzurlu, mutlu ve yaşam dolu nice yaşlara birtanem. Doğum günün kutlu olsun.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-4

  • “Bugün ne diliyorsan gerçek olsun, yeni yaşında bolca mutluluk olsun. Doğum günün kutlu olsun.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-5

  • “Yüreğimin senin için bitmeyen sözleri var. Seninle ilgili çok güzel hayallerim var. İyi ki doğdun aşkım.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-6

  • “Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin aşkım. Doğum günün kutlu olsun.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-7

  • “Seninle hatıralarıma paha biçilemez. Ancak o hatıralara bir yenisi eklenebilir. Mutlu yıllar sevgilim.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-8

  • “Benimle olduğun, elimden tuttuğun için çok mutluyum! İyi ki doğdun!”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-9

  • “Aşk bu! Tüm gecelerimi bir çırpıda değiştiren aşk bu! Beni durup dururken yenileyen aşk bu! Hoyrat hallerimi duygulu yapan aşk bu! İyi ki varsın aşkım!”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-10

  • “Bir daha gelsem bu dünyaya, yine senin yanında yaşlanmak isterim. Birlikte nice mutlu yıllara hayatım…”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-11

  • “Sevgilim, her şeyin en güzeline layıksın ancak sana senden daha güzel bir hediye veremem ki! Doğum günün kutlu olsun…”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-12

  • “Seni bir ömür boyunca bitirmek yerine sana her gün yeniden başlamak isterim. Yeni başlayan yaşında her şey gönlünce olsun, günlerin kalbin kadar güzel geçsin aşkım. Doğum günün kutlu olsun.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-13

  • “Sen benim için rüya gibi bir gerçek, gördüğüm en güzel çiçeksin. Mutlu yıllar sevgilim.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-14

  • “Seni hiç yorulmadan, hiç bıkmadan hep ilk günkü aşkla seveceğim. Her yaşında yanında olmak, ellerinden tutmak tek dileğim. İyi ki varsın sevgilim.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-15

  • “Her aklıma gelişinle yüzümü güldürdüğün için, beni mutlu ettiğin için teşekkürler aşkım. Doğum günün kutlu olsun.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-16

  • “İyi ki geldin bu dünyaya, iyi ki girdin hayatıma… ‘İyi ki’lerle dolu nice yıllara…”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-17

  • “Sen benim uyurken aklımda kalan, uyandığımda ilk aklıma gelensin. Sen benim dünya tatlısı meleğimsin. İyi ki doğdun hayatım. Seni çok seviyorum.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-18

  • “Senin bir çift gözüne aşık ve dünyanın geri kalanına körüm. Doğum günün kutlu olsun ömrüm!”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-19

  • “Ben hiç kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Ben hiç kimseyi seni sevdiğim gibi sevmedim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki varsın.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-20

  •  “Sen gözlerindeki ışık ile dünyamı aydınlatıyorsun. Beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Doğum günün kutlu olsun.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-21

  • “Seni bana verdiği için her gün Allah’a şükrediyorum aşkım. Seni çok seviyorum. Ben’li nice senelere.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-22

  • “Sen hayata ne verirsen o da sana aynısını verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana senin gibi bir güzellik verdi. Doğum günün kutlu olsun her şeyim. Birlikte nice senelere.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-23

  • “Bugün aklından geçen ne varsa yarın hepsi seninle olsun. Ama unutma aşkım, hayallerinde bana da bir yer olsun. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-24

  • “Benim için çok özelsin ve her zaman teksin. Benim bütün sevinçlerimin sebebisin. İyi ki benimlesin. Mutlu yıllar.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-25

  • “Hayatının en güzel zamanlarını benimle geçirmen umuduyla… İyi ki doğdun sevgilim.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-26

  • “Hayata dört elle sarılmam  için senin ellerine de ihtiyacım var. Hep benimle kal sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.”

  Sevgiliye-Doğum-Günü-Mesajları-27

  Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

   

  Ancak bazı zamanlarda hayatın monotonluğundan kurtulmak için sevgilimizi gülümsetecek, belki sevinçten havalara uçuracak sürprizler yapmak isteriz. Sevgiliye sürpriz yapmak için yaratıcı fikirler üretmek isteriz. Bizler sevgiliye anlamlı mesajlar vermek için hediye bulma konusunda tedirginlik yaşayan sizler için buradayız. Sevgiliye güzel mesajlar vermek için manevi açıdan oldukça kuvvetli bir hediye seçmek gerekir. Çünkü o size hayatı sevdiren, zorluklarda tökezlememeniz için elinden geleni yapan, hayatınızı güzelleştiren insandır. Çünkü sevgili sabah uyandığınızda ilk aklınıza gelen, gün içerisinde işlerinizden sıyrıldığınızda konuşmak, görüşmek isteyeceğiniz tek kişidir. Çünkü onunla paylaşımlarınız her zaman hayatınızdaki diğer insanlara göre daha özel olur. O aklınızdan bir saniye bile çıkmaz. Güzel bir yer gördüğünüzde onunla orada bulunmayı hayal edersiniz. Güzel bir yemek yediğinizde onun da tatmasını istersiniz. Güzel bir şarkıyı ilk onunla paylaşır, en güzel şiirleri ona okumak istersiniz. Bir derdiniz olduğunda en kolay ona açabileceğiniz için onunla görüşmeyi tercih edersiniz. O hayat yolunda her zaman elinizi tutmanızı istediğiniz kişidir. Çünkü o bir nevi hayatınızın merkezi olmuştur ve artık hayatınızın her anında onun izlerini görürsünüz.

   

  Sevgilinizin doğum gününü bir hediye ile süsleyebilirsiniz. Sevgili ile geçirilen, akıldan çıkmaması gereken özel günleri daha da özel kılmak için hazırlanabilecek sürprizleri sizler için derledik. Bu günleri unutulmaz hale getirmek ve hatırlanmasını sağlayacak hediyeleri sizler için hazırladık. Sevgiliye en güzel hediyeler şüphesiz ki derin bir anlam taşıyan hediyelerdir. Sevgiliye seni seviyorum mesajı verecek bu romantik hediyeler ile sevgilinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

  Sevgiliye Romantik Mesaj İçeren Sonsuzluk İşaretli Hediye Duvar Saati

  Sevgiliye Romantik Mesaj İçeren Sonsuzluk İşaretli Hediye Duvar Saati
  Sevgiliye Romantik Mesaj İçeren Sonsuzluk İşaretli Hediye Duvar Saati

  Sevgiliye Romantik Mesaj İçeren Sonsuzluk İşaretli Hediye Duvar Saati
  Yanında zamanın su gibi akıp geçtiği sevgilinize müthiş bir hediye! Bu duvar saatini sevgiliye hediye ederek ona ‘sonsuza kadar seninim’ diyebilir, sevgiliye özel mesaj verebilirsiniz. Yıldönümü hediyesi olarak da düşünebileceğiniz sonsuza kadar birlikte olma isteğinizi gösterebileceğiniz bu romantik hediye onun duvarında yer bulduğunda sizden ayrı geçen zamanlarda bile aklından çıkmamanızı sağlayacak ve varlığınızı hissettirecektir. İsimlerinizin sizin için en özel tarih olan yıldönümünüz ile birlikte yer aldığı bu saati oldukça uygun bir fiyata edinerek sevgilinizi gülümsetebilirsiniz. 20 cm veya 27 cm çaplı olarak tercih edebileceğiniz bu saat oldukça iyi bir yıldönümü hediyesi olabilir!

  Sevgiliye Romantik Mesaj İçeren Sonsuzluk İşaretli Hediye Duvar Saati
   

   Sevgiliye Kalp Desenli Sevgiliye Özel Hediye Yastık

   Sevgiliye Kalp Desenli Sevgiliye Özel Hediye Yastık
  Sevgiliye Kalp Desenli Sevgiliye Özel Hediye Yastık

  Sevgiliye Kalp Desenli Sevgiliye Özel Hediye Yastık
  Hayallerinizde her zaman yer verdiğiniz sevgilinize romantik bir hediye! Uyumadan önce onunla geçireceğiniz güzel zamanları düşünerek hayallere daldığınız, uyanır uyanmaz görmek istediğiniz sevgiliye anlamlı mesajlar verecek bu yastık sevgiliniz için gayet romantik bir hediye olacaktır. Sevgilinizi tanıdığınız ve duygusal bir yakınlaşmanın başladığı o önemli tarih unutulur mu hiç! İsimlerinizle birlikte yıldönümünüzün de yer aldığı 40×40 cm ölçüsündeki bu kare yastık sevgilinizi çok mutlu edecektir.

   Sevgiliye Kalp Desenli Sevgiliye Özel Hediye Yastık

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Şiirli Ahşap Foto

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Şiirli Ahşap Foto
  Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Şiirli Ahşap Foto

  Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Şiirli Ahşap Foto
  Sevgilinizle geçirdiğiniz önemli günleri somut bir hale getirmek, o anları ölümsüz kılmak için mutlaka fotoğraf çekilmek istersiniz. Ve sonrasında bu fotoğraflar ahşap üzerine işlenirse sevgiliye hediye etmek için harika bir tercih olur! Sevgilinizle fotoğrafınızın onun yanı başında güzel bir şiir ile yer alması onu çok mutlu edecektir. Sevgiliye şiir yazmak kadar romantik bir şey yoktur! Ona karşı hislerinizi ifade etmenin en güzel yollarından biri şiirdir. Siz de ikiniz için özel olan bir şiiri veya duygularınızı ifade eden, kendi yazdığınız bir şiiri onunla böyle hoş bir şekilde paylaşmak istemez misiniz! Sevgiliye şiir yazıp ayrıca bu şiiri ona fotoğrafınızla ve minik bir saat eşliğinde hediye ettiğinizde muhakkak havalara uçacaktır! 1,5 cm kalınlığında ahşap üzerine yakılarak işlenen fotoğraf ve şiirli, minik saatli bu hediye sevgiliye doğum günü hediyesi veya yıldönümü hediyesi için harika bir tercih olacaktır!

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Şiirli Ahşap Foto
   

   Sevgili İçin İsim ve Anlamı Yazılı Hediye Kupa Bardak

   Sevgili İçin İsim ve Anlamı Yazılı Hediye Kupa Bardak
  Sevgili İçin İsim ve Anlamı Yazılı Hediye Kupa Bardak

  Sevgili İçin İsim ve Anlamı Yazılı Hediye Kupa Bardak
  Sevgilinin ismini duymak insanı her zaman farklı duygulara iter. Onun ismi artık bizim için en özel ve en anlamlı kelime haline gelmiştir. Sizin için oldukça özel olan sevgiliye güzel mesaj içeren anlamlı hediye için doğru yerdesiniz! Sevgilinizin isminin yer aldığı bu porselen kupa ona vereceğiniz güzel bir hatıra olacaktır. Evinde, işyerinde kullanabileceği bu kupayı kullandıkça aklından geçecek ve onu gülümseteceksiniz! Bu porselen kupada sevgilinizin adı ile birlikte adının anlamı da yer almaktadır. Oldukça uygun bir fiyata alabileceğiniz bu kupa sevgiliniz için güzel bir hediye olacaktır.

  Sevgili İçin İsim ve Anlamı Yazılı Hediye Kupa Bardak

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajı İçin Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajı İçin Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye
  Sevgiliye Doğum Günü Mesajı İçin Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye

  Sevgiliye Doğum Günü Mesajı İçin Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye
  Sevgiliniz hayatınıza girdiğinden beri her şeyiniz o oldu değil mi? Onu aklınızdan çıkaramıyor, ondan ayrı hiçbir şey yapmak istemiyorsunuz. En güzel şeyleri onunla yaşamak, her şeyi onunla paylaşmak istiyorsunuz. Onunla planlar yapıyor, sonsuza dek birlikte olmak istiyorsunuz. O zaman size sevgiliye hediye etmek için harika bir seçenek! Sonsuza dek beraber olma, birlikte yaşlanma isteğinizi ona ifade etmek için oldukça romantik bir hediye! Gümüş ve zirkon taşından oluşan bu kolyeyi kız arkadaşınıza hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak gayet güzel bir tercih olacaktır. Bu kolye hiç kuşkusuz sevgilinizin vazgeçemediği tek aksesuar olacaktır!

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajı İçin Sonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye

   Sevgiliye Güzel Mesaj Veren İsme Özel Metal Ayna

   Sevgiliye Güzel Mesaj Veren İsme Özel Metal Ayna
  Sevgiliye Güzel Mesaj Veren İsme Özel Metal Ayna

  Sevgiliye Güzel Mesaj Veren İsme Özel Metal Ayna
  Sevgiliyi mutlu etmek için çok büyük paralar harcamanıza gerek yok. Sevgiliye doğum günü mesajı olarak ‘sana senden daha güzel bir hediye bulamadım’ diyebileceğiniz bu ayna onu çok mutlu etmeye yetecektir. İsme özel hazırlanan ve yıldönümü tarihini de yazdırabileceğiniz 6 cm çapındaki bu küçük ayna kız arkadaşınız için seçebileceğiniz doğum günü hediyelerinden en güzeli! Ayna metaldir ve iki taraflıdır. Ayrıca küçük olduğu için kız arkadaşınız bu aynayı çantasından çıkarmayacaktır. İşte düşünceli bir hareket ile sevgiliye romantik doğum günü mesajı içeren böyle bir ayna onun için muhteşem ve unutulmaz bir hediye olabilir. Hem de oldukça uygun fiyata!

   Sevgiliye Güzel Mesaj Veren İsme Özel Metal Ayna
   

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü İçin İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü İçin İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti
  Erkek Sevgiliye Doğum Günü İçin İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti

  Erkek Sevgiliye Doğum Günü İçin İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti
  İşte sevgiliye doğum günü mesajı için hoş bir hediye! Erkek arkadaşınıza içiniz gayet rahat bir şekilde hediye edebileceğiniz bu set onu çok mutlu edecektir. Bu kemer ve cüzdan setinin özelliği kemer ve cüzdan üzerinde erkek arkadaşınızın ad soyadından oluşan imza detayı yer almasıdır. 11 cm x 9 cm boyutlarına sahip cüzdan ve her bedene uygun bulabileceğiniz bu kemerin bulunduğu bu set onun için oldukça kullanışlı ve gerekli bir hediye olacaktır. Kemer onun sık sık kullandığı bir aksesuar olacaktır. Cüzdan da gayet kullanışlı olduğu için erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidebilir.

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü İçin İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti
   

   Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı Vermek İçin Kalp Desenli Fotoğraf Albümü

   Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı Vermek İçin Kalp Desenli Fotoğraf Albümü
  Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı Vermek İçin Kalp Desenli Fotoğraf Albümü

  Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı Vermek İçin Kalp Desenli Fotoğraf Albümü
  Sevgilinizle geçirdiğiniz güzel zamanların izleri sayılabilecek fotoğraflar muhakkak aranızdaki en özel şeylerdir. Bu fotoğrafları asla kaybetmek istemezsiniz. Bazen yanıbaşınızda bulundurur, bazen cüzdanınızda taşırsınız. Onunla geçen zamanları gözler önüne seren fotoğraflarınızı en güzel şekilde saklamak için bu fotoğraf albümü müthiş bir hediye olacaktır! Sevgiliye aşk mesajı içeren bu fotoğraf albümü kapak kısmındaki işlemesiyle de özel bir hediye haline gelecektir. Kapak kısmına en güzel doğum günü mesajları işlenebilir. Sizin özelleştirmeniz ile tamamen size özel bir şekilde istediğiniz gibi hazırlanan bu albüm sevgiliniz için gayet hoş bir hediye olacaktır. Albüm 15 yapraktan oluşmakta olup 60 fotoğraf kapasitelidir. Fotoğraflarınız artık aşk dolu mesajlar içeren bu albümde yer alacak, sevgiliniz her incelediğinde anılarınız zihninde canlanacak ve onu çok mutlu edeceksiniz.

   Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı Vermek İçin Kalp Desenli Fotoğraf Albümü

   Sevgiliye Doğum Günü İçin Aşk Zamanı Duvar Saati

   Sevgiliye Doğum Günü İçin Aşk Zamanı Duvar Saati
  Sevgiliye Doğum Günü İçin Aşk Zamanı Duvar Saati

  Sevgiliye Doğum Günü İçin Aşk Zamanı Duvar Saati

  Zaman kavramı sevgiliniz sayesinde bambaşka boyutlara ulaşır. Onunlayken su gibi akıp geçen zamanlar o yanınızda olmadığında sizin için başlı başına bir mutsuzluk sebebidir. Ama biliyoruz ki onu beklemek bile güzeldir. İşte her zaman içinizde güzel hisler uyandıran sevgiliye kısa doğum günü mesajı içeren duvar saati! Bu hediyede onunla en mutlu anınızda çekilen güzel bir fotoğrafınız kullanılır. Sizler hediyenizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Saat üzerinde siyah beyaz fotoğrafınızla birlikte farklı dillerde ve değişik şekillerde seni seviyorum mesajları barındırır. Sevgilinize doğum günü, yıldönümü ya da ikiniz için çok özel olan bir günde böyle bir duvar saati hediye edebilirsiniz. Onun özel yaşam alanında kullanacağı bu saat onu gülümsetmeye yetecektir.
   Sevgiliye Doğum Günü İçin Aşk Zamanı Duvar Saati
   Sevgiliye Hediye İçin Kişiye Özel Minyatür Bahçe

   Sevgiliye Hediye İçin Kişiye Özel Minyatür Bahçe
  Sevgiliye Hediye İçin Kişiye Özel Minyatür Bahçe

  Sevgiliye Hediye İçin Kişiye Özel Minyatür Bahçe
  Sevgiliniz ile birlikte geçirmenizin güzel olacağı ve hatrınızdan asla çıkmaması gereken birçok özel gün vardır. Doğum günü, yıldönümü gibi bu günlerin yanı sıra içinizden geldiği zamanlarda da sevgilinize anlamlı, romantik, güzel ve kullanışlı hediyeler almak istersiniz. Çünkü hediyeler sevgimizi, o insana karşı güzel hislerimizi ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Çünkü hediye almak sevgiliye güzel mesajlar vermek için de en güzel yoldur. Hediyeleriniz onun yaşam alanında bulunarak, ona kendini daha iyi hissettirir. Her tarafta sizden gelen hatıralar ile duyguları pekişir. Resimde gördüğünüz minyatür bahçe de kişiye özel olduğu için sevgiliye hediye edilebilecek türdendir.

   Sevgiliye Hediye İçin Kişiye Özel Minyatür Bahçe

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Zippo Çakmak

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Zippo Çakmak
  Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Zippo Çakmak

  Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Zippo Çakmak
  Sevgili, bize kendimizi her zaman özel hissettiren insan değil midir? Hayatımızın her alanında görmek istediğimiz sevgilimiz için her fedakarlığı göze alıp onu mutlu görmek için elimizden geleni yaparız. Özel günlerde erkek arkadaşınıza onun için kullanışlı bir hediye vermek isterseniz doğru yerdesiniz! Erkeklerin çakmak konusundaki gözdesi hiç kuşkusuz Zippo markalı kaliteli çakmaklardır. Bu kaliteli çakmakların bir de kişiye özel bir şekilde hazırlandığını düşünün. Erkek arkadaşınıza doğum günü için harika bir hediye olmaz mı! Üzerinde erkek arkadaşınızın isminin yer alacağı bu metal ve kaliteli Zippo çakmak ona kendini özel hissettirecektir. Bence erkek arkadaşınıza böyle bir çakmak hediye etmek oldukça düşünceli bir harekettir.

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Zippo Çakmak
   

   Sevgiliye Doğum Günü İçin Sevgililere Özel Tavla

   Sevgiliye Doğum Günü İçin Sevgililere Özel Tavla
  Sevgiliye Doğum Günü İçin Sevgililere Özel Tavla

  Sevgiliye Doğum Günü İçin Sevgililere Özel Tavla
  Sevgiliye doğum günü dolayısıyla alınabilecek harika hediyelerden biri! Milletimizin en çok sevdiği oyunlardan biri olan tavla mutlaka sevgililer arasında da vakit geçirmek için tercih edilen bir oyundur. Adınızın işlendiği sevgililere özel böyle ahşap bir tavla doğum günü için gayet güzel bir hediye olmaz mı? Onunla tatlı rekabetiniz, hoş çekişmeleriniz size özel bir oyun üzerinde olsa eminim müthiş bir hava yakalanacaktır. İlişkinizin sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirebileceğiniz sevgiliye güzel doğum günü mesajı verebileceğiniz bu hediyeyi oldukça uygun bir fiyata edinerek onu mutlu edebilirsiniz!

   Sevgiliye Doğum Günü İçin Sevgililere Özel Tavla
   

   Sevgiliye Özel Gül Tutan Peluş Ayıcık

   Sevgiliye Özel Gül Tutan Peluş Ayıcık
  Sevgiliye Özel Gül Tutan Peluş Ayıcık

  Sevgiliye Özel Gül Tutan Peluş Ayıcık
  Sevgilinizi mutlu etmenin yollarından en etkilisi onun ilgi alanlarına sızmak, onun ilgilendiği şeyler hakkında bilgi sahibi olmak, onun zevk aldığı uğraşları, onun tarzını bilerek ona uyum sağlamak, kısacası onunla ilgilendiğinizi belli etmektir. Böyle bir şeyi belli etmek için hediyelerden yararlanmak da harika bir fikir olacaktır! Resimdeki Bu peluş ayıcık tam 75 cm boyutuyla aşkınızı kocaman bir şekilde anlatacaktır. Elinde tuttuğu gül ile de sevgilinize en içtenliğinizle bir çiçek almış olacaksınız. Elinde gül tutan bu kocaman peluş ayıcık hediyesi ona kendini özel hissettirmeye fazlasıyla yetecektir.

   Sevgiliye Özel Gül Tutan Peluş Ayıcık
   

   Sevgilinizin İsmine Özel Tükenmez Kalem

   Sevgilinizin İsmine Özel Tükenmez Kalem
  Sevgilinizin İsmine Özel Tükenmez Kalem

  Sevgilinizin İsmine Özel Tükenmez Kalem
  Doğum günleri sevdiğimiz insanlara duygularımızı ifade etmek için iyi bir fırsattır. Çoğu zaman sevdiklerimize uygun, onların hoşuna gidecek bir hediye bulmak bizim için zor olur. Ancak sevgiliye hediye almak için düşünülmesi gereken öncelikli konu ona kendini özel hissettirecek seçenekleri göz önünde bulundurmaktır. Sevgilinin zevkleri ve yaşam tarzı bilinince önümüze birçok güzel hediye seçeneği çıkacaktır. İsme özel tükenmez kalem de sevgiliye doğum günü için oldukça iyi bir hediyeolacak sevgiliye onu ne kadar önemsediğinizi, ona kendini özel hissettirmeyi istediğinizi belirtecek, sevgiliye özel mesajlar iletmenize yetecektir. Siz de özel günlerde sevgilime ne alsam onun için etkili ve gülümsetici olur diye düşünenlerdenseniz isme özel tükenmez kalem iyi bir hediye seçeneği olacaktır

   Sevgilinizin İsmine Özel Tükenmez Kalem
   

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Asker Hediyesi Kupa

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Asker Hediyesi Kupa
  Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Asker Hediyesi Kupa

  Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Asker Hediyesi Kupa
  Birbirine aşkla bakan gözler için hiç kuşkusuz en zor durum ayrı kalmaktır. Erkekler için vatani görev olan askerlik dönemi ilişkide her iki taraf için de zorlu geçer. Bu dönemde onunla paylaşacak birçok şey birikir. Bazen sadece yanınızda olması ile sizi mutlu edebilen insandan uzak geçen zamanlar özellikle özel günler gelip çattığında oldukça üzücü olur. Askerlik görevini yapan bir insana doğum günü hediyesi seçmek mümkün olduğunca özenli olacağı için bizler size isim yazılı bu şirin asker kupasını öneriyoruz. Erkek arkadaşınızı mutlu edecek bu hediyeyi çok uygun bir ücrete edinebilirsiniz! Hem o dönemde onu motive edecek hem de gelecekte sizin için hoş bir anı olarak hatırlanacaktır. Asker temalı ve isim yazılı bu porselen kupa bütün erkekler için hoş bir şekilde karşılanacak, düşünceli bir hediye olacaktır.

   Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Asker Hediyesi Kupa
   

   Erkek Sevgiliye Özel Dikdörtgen Kol Düğmesi

   Erkek Sevgiliye Özel Dikdörtgen Kol Düğmesi
  Erkek Sevgiliye Özel Dikdörtgen Kol Düğmesi

  Erkek Sevgiliye Özel Dikdörtgen Kol Düğmesi
  Erkek sevgiliye kısa doğum günü mesajları ile iletebileceğiniz muhteşem bir doğum günü hediyesi! Bu kişiye özel hazırlanan kol düğmeleri erkek arkadaşınız için hem kullanışlı hem de çok özel bir hediye olacaktır. Kol düğmeleri erkekler için önem taşıyan bir aksesuar olduğu için üzerinde isminin yazılı olduğu bu düğmeler erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidecek, onu birçok anlamda motive edecektir. Üzerinde isminin yazılı olması kuşkusuz ona kendini çok özel hissettirecektir. Siz de erkek arkadaşınıza doğum gününde hediye edecek güzel bir şey bulamadıysanız, ona ne kadar düşünceli olduğunuzu bu kişiye özel dikdörtgen kol düğmeleri ile gösterebilirsiniz!

   Erkek Sevgiliye Özel Dikdörtgen Kol Düğmesi
   

   Sevgiliye Hediye Şirin Ev Çizmesi

   Sevgiliye Hediye Şirin Ev Çizmesi
  Sevgiliye Hediye Şirin Ev Çizmesi

  Sevgiliye Hediye Şirin Ev Çizmesi
  Sevgiliyle en güzel paylaşımların gerçekleştiği ortamlardan birisi de evdir. Hele bir de kış aylarında sevgilinizin içini ısıtacak olan bu özel şirin çizmesi varsa! Sevgilinizle birlikte soğuk kış akşamlarında hiç üşümeden karşılıklı çayınızı yudumlayarak sohbet edesiniz diye sevgilinize alacağınız bu özel peluş çizme onu daha ilk dakikadan sıcacık tutmayı başaracaktır. Özel kış tasarımıyla da kız arkadaşınızın gönlünü çelecek olan çizme kırmızı rengi ve üzerindeki kar taneleriyle oldukça dikkat çekecek! Sevgilinizi mutlu edecek en özel hediyelerden birisi olan bu peluş ev çizmesini ona alarak en güzel kışınızı geçirebilir ve birlikte edeceğiniz sohbetlere renk katabilirsiniz. Bu ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen tıklayın!

   Sevgiliye Hediye Şirin Ev Çizmesi
   

   İmza Stilli İsme Özel Cüzdan

   İmza Stilli İsme Özel Cüzdan
  İmza Stilli İsme Özel Cüzdan

  İmza Stilli İsme Özel Cüzdan
  Erkeklerin kullandığı başlıca aksesuar cüzdandır, doğal olarak cüzdan seçimine de özen gösterirler. Peki sizler erkek arkadaşınıza çok özel hissettirecek kaliteli bir cüzdan hediye etmeye ne dersiniz? Erkek sevgiliye doğum günü mesajı ile hediye olarak alınabilecek en iyi seçeneklerden biri mutlaka cüzdandır. Ancak bu cüzdan sıradan olmamalı, onun için kullanışlı olmalıdır. Peki bu kriterler yeter mi! Cüzdan erkek arkadaşınızın imza stiliyle adını taşısa ve tamamen ona özel hazırlansa pek hoş bir hediye olmaz mı? Hakiki deriden imal edilen, 8 adet kart koyma cebi, fermuarlı bozuk para cebi bulunan bu cüzdanın siyah ve taba renk seçeneklerinden biri erkek arkadaşınız için harika bir doğum günü hediyesi olacaktır! İsminin lazer ile yazılması da cüzdanda bir bozulma olmaması, ismin silinmemesi demek olduğuna göre, bu cüzdan sevgiliniz için uzun bir süre kullanılacak kaliteli ve güzel bir hediye demektir!

   İmza Stilli İsme Özel Cüzdan

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Fotoğraf Baskılı Özel Yastık

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Fotoğraf Baskılı Özel Yastık
  Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Fotoğraf Baskılı Özel Yastık

  Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Fotoğraf Baskılı Özel Yastık
  Özel günleri daha da özel kılan o gün sevgili ile geçirilen zamanla birlikte, ondan alınan hediyedir. Bu hediyeler yıllar geçse de özenle saklanır ve her görüldüğünde mutlu edicidir. İşte sevgiliye yıldönümünde, doğum gününde hediye edebileceğiniz bu güzel yastık da tam o nitelikte bir hediyedir! 40×40 cm ölçüsündeki bu kare yastığa sevgiliye aşk mesajı yazılabilmekte, özel zamanları ölümsüz kılmak adına çekildiğiniz fotoğraflar yerleştirilebilmektedir. Adeta yakınlarınızın bir yastıkta kocama dileklerine gönderme yapan bu mesajlı ve fotoğraf baskılı özel yastık sevgiliniz için harika bir hediye olacaktır. Doğum günü veya yıldönümünüz için hoş bir hediye seçeneği olabilir.

   Sevgiliye Doğum Günü Mesajlı Fotoğraf Baskılı Özel Yastık

   Sevgiliye Aşk Mesajı İşlemeli Hediye Kalp Saat

   Sevgiliye Aşk Mesajı İşlemeli Hediye Kalp Saat
  Sevgiliye Aşk Mesajı İşlemeli Hediye Kalp Saat

  Sevgiliye Aşk Mesajı İşlemeli Hediye Kalp Saat
  Sevgilinize doğum günü için sıradan olmayan ve özel bir hediye almak istiyorsanız bu kalp saat sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Parlak akrilik malzemeden yapılan bu kalp saat sevgilinizin gözlerini alacaktır. Uzun seni seviyorum mesajları yazdırabileceğiniz bu kalp şeklindeki cam saat metalik bir gömme saat içermektedir. Bu kalp saat dilediğiniz şekilde hazırlanabilir ve tamamen size özel olması sevgilinizi çok etkileyecek! Kalbinizi çalan ve hızlı bir şekilde atmasına yol açan, size en güzel duyguları hissettiren kişi için aşkıma doğum günü mesajı yazacağım diyorsanız bu kalp saat sizin için muhteşem bir hediye seçeneği!

   Sevgiliye Aşk Mesajı İşlemeli Hediye Kalp Saat

   Sevgiliye Pelüş Ayıcıklı Aşk Hediye Sepeti

   Sevgiliye Pelüş Ayıcıklı Aşk Hediye Sepeti
  Sevgiliye Pelüş Ayıcıklı Aşk Hediye Sepeti

  Sevgiliye Pelüş Ayıcıklı Aşk Hediye Sepeti
  Sevgiliniz için hediye seçemiyor, hatta sadece tek bir hediye ile yetinmek istemiyorsanız bu aşk dolu hediye sepeti tam sizin için hazırlanmış demektir. Aşkınızı ifade etmek için en iyi yol, ona böyle anlamlı sembolik hediyelerin bulunduğu bir sepet hediye etmek olacaktır. Bu sepetin içerisinde şirin bir pelüş ayıcık, ikiniz için hazırlanmış bir çift dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz kupa, kalp şeklinde çikolatalar, kahveler, jelibon var. Ayrıca bir de aşk çeki! Bu sepet sevgiliniz için harika bir doğum günü hediyesi, üstelik içerisinde hatıra olarak saklayabileceği şeylerle dolu! Uzun seni seviyorum mesajları, sevgiliye en güzel doğum günü mesajları iliştirerek ona doğum gününde böyle hoş ve şirin bir sepet hediye edebilirsiniz.

   Sevgiliye Pelüş Ayıcıklı Aşk Hediye Sepeti
   

   Sevgiliye Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo

   Sevgiliye Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo
  Sevgiliye Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo

  Sevgiliye Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo
  Aşkı yaşayan insanlar bilirler ki, somut bir şeylerden ziyade onları en mutlu edecek şey sevgi ve aşk ile bezenmiş sözlerdir. Sevgiliye aşkınızı ifade etmenin en belirgin cümlesi ‘seni seviyorum’ olacaktır. Peki size bu güzel sevgi sözlerini söyleten, size aşkı öğreten, bu muhteşem hisleri yaşamanızı sağlayan sevgilinize her dilde ‘seni seviyorum’ yazılı, fotoğraflarınızla oluşturulan harika bir tablo hediye etmek harika olmaz mı! Bu kanvas tablo 40×95 cm ölçülerinde dilediğiniz gibi hazırlanmaktadır. Sevgiliye seni seviyorum mesajı için farklı ve hoş bir seçenek de ona böylesine güzel bir tablo hediye etmek olacaktır. Bu kanvas tablo evinizin baş köşesinde güzel bir dokunuş, aşk dolu bir aksesuar olarak duracak.

   Sevgiliye Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo
   

   Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı İle Çikolata Kutuları

   Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı İle Çikolata Kutuları
  Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı İle Çikolata Kutuları

  Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı İle Çikolata Kutuları
  Sevgiliye seni seviyorum demenin birçok yolu vardır. Bazen ona bir gülümsemeniz ile, bir tatlı bakışınız ile, bir sözünüz ya da en ufak bir hareketinizle sevginizi belli edebilirsiniz. Sevgilinize bu güzel duyguyu ifade etmeye yarayacak en tatlı hediye bu aşk kırmızısı çikolata kutuları… Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bu lezzetli çikolataların bulunduğu kutuları hediye edebilirsiniz. Bu hediye hem ona olan sevginizi ifade etmenizi sağlayacak, hem de onu çok mutlu edecektir. Ayrıca kutular onun için ömür boyu saklamak isteyeceği hoş hatıralar olarak kalacaktır.

   Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı İle Çikolata Kutuları
   

   Sevgiliye Aşk Baskılı Mini Ahşap Foto

   Sevgiliye Aşk Baskılı Mini Ahşap Foto
  Sevgiliye Aşk Baskılı Mini Ahşap Foto

  Sevgiliye Aşk Baskılı Mini Ahşap Foto
  Bir tarafında mutluluğun fotoğrafı bulunan özel mini ahşap foto hediyesi sevgilinizle birlikte çekildiğiniz en özel fotoğrafınızdan oluşacak şahane bir hediye seçeneği olacaktır. Özel bir teknikle basılan fotoğrafınız ve mesajda hiçbir şekilde silinme sorunu ile karşılaşmayacaksınız. Hediyenin sevgilinize özel olması onu unutulmaz kılacak. Özel günlerinizi süsleyecek bu anlamlı ve hoş hediye sevgilinizi mutlu ederken sizi de gülümsetecek… Sevgiliye hediye olarak alınabilecek en şirin hediye seçeneklerinden birisi olan bu ahşap foto mini olmasıyla da oldukça tatlı gözüküyor! Bu özel hediyeyi sipariş etmek için hemen tıklayın!

   Sevgiliye Aşk Baskılı Mini Ahşap Foto
   


  Sevgiliniz için daha fazla hediye için sizleri bekliyoruz.

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply