Bıyık Tasarımlı İsme Özel Renkli Hakiki Deri Cüzdan

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
109.90 TL
Ürün Kodu : 11418

Bıyık Tasarımlı İsme Özel Renkli Cüzdanı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hakiki deriden imal edilmiştir, iç kısımlarında farklı renklerde deri kullanılmıştır.
  • Kırmızı,lacivert ve kahverengi olmak üzere üç renk alternatifi bulunur.
  • 8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.
  • Fermuarlı bozuk para cebi vardır.
  • 2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.
  • 11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.
  • Bıyık Tasarımlı cüzdan üzerine isminiz lazer teknolojisi ile yazılır ve asla çıkmaz.
  • Bıyık Tasarımlı İsme Özel Renkli Cüzdan özenli Hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

Bıyık tasarımlı isme özel renkli hakiki deri cüzdan sizin babanızın ya da tanıdığınız rkeklerin olmak için siparişinizi bekliyor!

Yıllardır bıyıklarıyla ünlü babanızı dilediğiniz zaman bıyık figürlü esprili bu hediyeyle sevindirebilirsiniz. Elinizi çabuk tuttuğunuz takdirde stoklar erimeden hemen bu deri cüzdana sahip olabilirsiniz. Zira bakın babaların tatlı anımsatıcısı bu cüzdan  üzerinde bulunan şirin bıyık baskısıyla  babasına hediye almayı düşünen herkesin ilgisini çekeceğe benziyor. Erkeğe özel hediye ler arayan tüm eşlerin beylerine, evlatların da babalarına alabileceğei bu hoş cüzdanı almanız için birçok sebep var.

Babalar her sabahın köründe evinin maişetini çıkarabilmek ve bize bakabilmek adına çıkar işinin yoluna ve her akşamda eli – kolu dolu bir vaziyete evine geri döner. Şirin bıyığı, gözlüklerinin altından bize bakan tatlı gözleri ile, hafta sonlarında gazetesini okuduğu, bulmacasını çözdüğü, tv nin karşısında duran özel koltuğuyla evin ambiyansını saran bu büyük adamı gelin en güzel şekilde ödüllendirin.

Onu yaş gününde, yeni yılda ya da babalar gününde kendisinin en güzel tasviri olabilecek olan bir hediyeyle sevindirmek isterseniz ona bıyık tasarımlı özel renkli hakiki deri bu cüzdandan armağan etmeniz yetecek! Özellikle de Babanızın cüzdanı eskidiyse ona mükemmel bir hediye alternatifi olabilecek olan bu cüzdan gün içinde  çok işini görebileceği kullanışlı bir hediye alternatifi olabilecektir. Eşinize ya da babaya alınabilecek hediyeler arasında bulunan bu cüzdan ile onlara hem kaliteli, hem şık hem de kullanışlı  en işlevsel hediyeyi vereceğinizden emin olabilirsiniz.

Gerçek deriden üretilen dolayısıyla da kaliteli ve şık bir cüzdana dönüşen bu obje, üzerinde  taşıdığı bıyık figürüyle de babamızı babamıza en tatlı şekilde anlatan bir objeye dönüşüyor. Birbirine bağlı katlanarak açılan yekpare 3 katmandan oluşan bu şık cüzdanlar geniş göz ve hazne özeliklerinden dolayı ne isterse içinde taşımasına izin verecektir. Bozuk paralara, kağıt paralara, kredi kartlarına, kartvizitlere, kimliğe, resimlere ve daha istediği bir çok şeye içinde  yer verebileceği bu büyük gözlü cüzdan sayesinde artık hiçbir şeyini düşürmeyecek, kaybetmeyecek ve  dilediği gibi geniş bir cüzdan konforu yaşayacak. Lacivert kahve ve kırmızı renk tonlarından seçebileceğiniz bu isme özel cüzdanları kaçırmayın!

Babalar günü hediyeleri el yapımı şefkatindeki bu özel hediye babanızın olmayı bekliyor!