Be Mine Mesaj Yazılı Ahşap Müzik Kutusu

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16594

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet ahşap müzik kutusu gönderilmektedir.
  • 9 cm x 7 cm x 4.3 cm ölçülerindedir.
  • 6 mm kalınlığında ahşaptan imal edilmektedir.
  • Müzik kutusunda Romeo & Juliet melodisi çalmaktadır.
  • Lazer baskı teknolojisi ile basılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Kapak bölümü çıkabilir ve metal müzik mekanizmasını görebilirsiniz.
  • Be Mine Mesaj Yazılı Ahşap Müzik Kutusu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Alışılmış hediyelerin dışına çıkarak sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ifade etmek istiyorsanız özel tasarımı ile Be Mine Mesaj Yazılı Ahşap Müzik Kutusu harika bir seçenek oluşturuyor. Bu özel tasarım müzik kutusu sayesinde sevgilinizi çok mutlu edebilecek ve ona şimdiye kadar aldığı en ayrıcalıklı bir hediyeyi vermiş olacaksınız. Romantik melodisi ile birlikte sevgilinizin çok hoşuna gidecek olan bu özel müzik kutusu yapısı itibariyle her zaman kullanılacak özel bir hediye anlamı taşıyacaktır.

Kadın ve erkek için sevgililer günü hediyeleri arasında da öne çıkan müzik kutusu özellikle her sevgili için önemli olan 14 Şubat tarihinde de sevgilinizi mutlu edebilmenin özel bir anlamını içeriyor. Bu özel müzik kutusu sevgililer gününün daha aşk dolu geçmesini sağlarken aynı zamanda unutulmaz bir an yaşanmasına da etki ediyor.

Sevgilinizin her zaman mutlu olacağı bu hediyenin kapak kısmında yer alan özel tasarımı da hediyeyi çok daha özel ve ayrıcalıklı bir hale getiriyor. Lazer yöntemi ile kapak üzerine özenle işlenmiş tasarım her kullanım esnasında sevgilinizi çok daha mutlu edecek ve onun için ne kadar değerli olduğunuzu daha iyi anlamasına yardımcı olacaktır.