Balık Burcuna Özel İsim Yazılı Kanvas Makyaj Çantası

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
119.90 TL
101.92 TL
Ürün Kodu : 15608

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Makyaj Çantası Boyutu: 18 x 25 cm
  • Bej, Füme, Siyah ve Kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • Makyaj çantasının içi özel astar kaplıdır.
  • Özel yıldız fermuarı metal ve son derece sağlamdır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Duygusal, meraklı ve yaşama karşı büyük bir enerjiyle dolu olan balık burcu kadınları özellikle hayale her şeyden çok önem verirler. Kendi sezgilerini yeri geldiğinde gerçeklerin önüne koyacak kadar önemserler ve bu tutumu tüm ilişkilerinde de sürdürürler. Ancak biraz hayalci olan yapıları çabuk kırılmalarına neden olsa da kendilerine değer veren insanların varlığı onlara büyük bir mutluluk vermektedir.

Balık burcu kadınlar için bir diğer öne çıkan özellik kendi görünümlerine ve güzelliklerine verdikleri değerdir. Güzelliği her şeyin üzerinde tutan yapıları, kendi görünümleri için de güzelliği öne çıkarmaktadır. Bu yüzden moda gelişmelerini yakından takip ettikleri gibi aynı zamanda bunu davranışlarına da yansıtırlar. Giyimlerinden kullandıkları makyaj malzemelerine kadar seçici davranırlar ve böylece güzelliği en iyi şekilde yaşamayı isterler.

Bu özellikleri göz önünde tutarak balık burcu kadınlarına alınacak hediye seçiminde son derece dikkatli olunması gerekmektedir. Balık burcu bayanlara alınacak hediyeler onların ihtiyaçlarını doğrudan görecek bir yapıda olmaları gerektiği gibi aynı zamanda kendilerine de özel olarak kendilerinin değerinin daha iyi anlaşılmasını sağlamalıdırlar. Tüm bu etmenlere uyan Balık Burcuna Özel İsim Yazılı Kanvas Makyaj Çantası sayesinde balık burcu sevdiklerinize kullanışlı, şık ve özel bir hediye verebilirsiniz.