Babalar Günü Hediyesi Fotoğraflı Metalik Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 15679

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 15,5x17,5 cm'dir
  • Fotoğraf boyutu: 15,5x10 cm'dir.
  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.
  • Çerçeve üzerinde Mesaj ve Fotoğraf özelleştirme alanlarını değiştirebilirsiniz.
  • Masa üzeri kullanımına ve duvara asmaya uygundur.
  • Babalar Günü Hediyesi Fotoğraflı Metalik Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babalar tüm çocuklar için özeldir çünkü onlar çocuklarının yaşları ne olursa olsun her zaman koşulsuz ve karşılıksız bir sevgi içindedirler. Çocuklarının mutluluklarını her şeyin üzerinde tuttukları gibi aynı zamanda onlardan da karşılık için hiçbir şey beklemezler.

Ancak yine de babalar günü gibi günlerde her baba çocukları tarafından anımsanmayı ister ve eğer bu istekleri karşılanırsa çok mutlu olurlar. Babalar günü için hediye önerileri ise bu yüzden son derece önemlidir, çünkü babanıza duyduğunuz sevginin ve değerin iyi olarak anlatılması gerekmektedir.

Babalar Günü Hediyesi Fotoğraflı Metalik Çerçeve sayesinde babanıza özel ve anlamlı bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz. Zarif tasarımı ile öne çıkan bu özel hediye sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda bebekler ya da küçük çocuklar için de annelerinin yardımı ile babalarına verilecek bir hediye anlamı taşımaktadır. Çerçeve önünde yer alan dekoratif cam sayesinde içine koyulacak fotoğrafların eskimesi ya da tozlanmasının önüne geçilmektedir. Çalışma masası üzerinde kullanmaya uygun olduğu gibi aynı zamanda duvarda da kullanılabilir. Bu özellikleri kapsamında babanızın her baktığında mutlu olmasını sağlayacak bu şık ve anlamlı hediye, yaşamında aldığı en anlamlı ve şık hediyeler arasında yer alacak.