Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%13 indirim
449.90 TL
391.41 TL
Ürün Kodu: 11559

Ay Yıldız Tasarımlı Rose Gümüş Kolye​​yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ay Yıldız Tasarımlı Gümüş Kolye 925 ayar gümüştür.
  • Gümüş ay yıldız 1,5 cm eni 1,4 cm olup zincir uzunluğu ile toplam 41 cm dir.
  • Gümüş Kolye 1.40 gr ağırlığındadır.
  • Gümüş kolye el emeği ile hazırlanmaktadır.
  • Ay Yıldız Tasarımlı Gümüş Kolye özel kutusu ve özenli paketlemesi ile size gönderilecektir.

Ayyıldız tasarımlı gümüş kolye sevdiklerinizin boynunu al sancağımızda ki gibi süslesin!

Bugün en yakın kız arkadaşınıza, kankanıza ya da annenize güzel bir kolye almak istiyorsanız ay yıldız gümüş kolye en güzel seçeneklerimizden. Özellikle de hediyeyi vereceğiniz kişi vatanına, milletine düşkün ve milli değerlere gereken değeri veren bir kişiyse bu özel kolye onun için biçilmiş kaftan olacaktır. Hediye Sepeti sayfalarında her zaman En güzel kolye modelleri ni zorluk çekmeden bulabilirsiniz.

 

925 ayar ay yıldız tasarımlı kolye 1,5x1,4 ebatlarında ve zinciri ise 41 cm uzunluğundadır. Öte yanda 1.40 gram ağırlığındaki bu özel kolye fabrikasyon değil, tek tek el emeğiyle hazırlanmış olan bir üründür. Özel kutusu ve albenili paketinde hediye sahibine gönderilecek olan bu özel hediye sevdiğiniz kişilere vip tadında duygular hissettirecek niteliklerde.

Rose gümüş renginden tasarlanmış olan ay yıldızlı kolye aynı mavi göklerde salınan al sancağımız gibi sizin ya da sevdiklerinizin boynunda da boy göstersin. Türk'lüğün temel ögelerinden, milli değerlerimizden olan al bayrağımızın en özel imgelerini üzerinizde taşıyın. Ya da sevdiklerinize bu anlamda en özel fırsatı verin. Bu özel kolyeyi onlara armağan ettiğinizde ay yıldızı boyunlarında büyük bir övünçle taşıyacaklarından emin olabilirsiniz. Ay yıldızlı kolye ile sevdiklerinizi melek kanatlı kolye de olduğu gibi sarıp sarmalayabilirsiniz.

Örneğin annenize, teyzenize ya da tüm bayan yakınlarınıza yaş gününde armağan almak için beklemenize gerek yok. Zira bu güzel kolyeyi hepsi de zevkle takacaktır. Özellikle Anne kolye leri annenizin yaş günün ya da anneler günün vaz geçilmez hediyeleri. Bu ay yıldızlı kolye ile de harika bir anne kolyesi konsepti oluşturabilirsiniz. Böylelikle anneler günü için annenize mağaza mağaza hediye aramanıza gerek kalmayacaktır. Bakın anne kolye hediyelerinin en güzeli karşınızda duruyor zira.