Aşk Serüveni Bloknot Defter

Ürün Kodu: 11983

Aşk Serüveni Bloknot Defter satın almadan önce bilmeniz gerekenler.

  • 12x16 cm ölçülerindedir
  • Toplam 60 yapraktan oluşmaktadır.
  • Yapraklar 1. sınıf mat kağıttır.

Aşk Serüveni Bloknot Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Her sayfası aşk kokan, sevginizi anlatmanın en güzel yolu olan, ruhunuzu onun sevgisi ile dolduran şöyle kocama kırmızı kalplerin olduğu bir hediye almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşk serüveni bloknot defter tüm bu isteklerinizi karşılayan mükemmel bir hediye seçeneği olacaktır. Buraya yazacağınız her bir not aşkınızın sembolü gibi olacak… Onunla geçen her bir gün gibi kıymetli ve onun aşkı kadar sıcak notlar yazmak için daha fazla düşünmenize gerek yok, aşk serüveni bloknot defter ile ona hiç unutamayacağı bir hediye vermek sizin elinizde.

İşte size düşünüp durduğunuz, günlerce cevabını bulmak için interneti alt üst ettiğiniz sevgiliye ne alınır sorusunun cevabı; aşk serüveni bloknot defter hediyesi sevgilinize alabileceğiniz en romantik hediyelerden birisi olabilir. Şimdiye kadar bu kadar romantik bir hediye almadıysanız bu özel gününde ona bir sürpriz yapın ve onu hem şaşırtın hem de sevindirin. Aşk serüveni bloknot defter ile ona kendisini özel hissettirmek biliyorsunuz ki sizin elinizde… Onun bu hediyeyi aldığında ne kadar mutlu olduğunu kendi gözlerinizle örecek ve pişman olmayacaksınız.

Eğer sevgilinize orijinal bir hediye almak istiyorsanız sevgiliye alınabilecek hediye seçenekleri arasında mutlaka aşk serüveni bloknot defter hediyesini değerlendirmelisiniz. Onun özel gününde bu özel ve romantik hediye ile faklı bir hediye verebilir ve aşkınızı anlatmanın en güzel yollarından birisini denemiş olabilirsiniz. Aşkı yaşamak da anlatmak da güzeldir. Bazı hediyeler aşkı anlatmanın en güzel yollarından birisidir. Aşk serüveni bloknot defter hediyesi aşkınızı doya doya anlatabileceğiniz çok güzel bir hediye seçeneği olabilir. Sevgilinize bu hediye ile aşkını doya doya anlatması için bir fırsat verebilirsiniz.

Bazen sevgiliye ufak hediyeler vererek onun dünyanın en mutlu insanı olmasını sağlayabilirsiniz. Aşk serüveni bloknot defter ile bunu ona yaşatmak istiyorsanız bu hediye seçeneği değerlendirmeyi unutmayın. 12 X 16 cm ölçülerinde olan defter, toplamda 60 yapraktan oluşmaktadır ve yapraklar 1. Sınıf mat kağıttan yapılmıştır. Hediye paketi yapılarak gönderimi sağlanan aşk serüveni bloknot defter ile aşkınıza başka bir boyut kazandırabilirsiniz.