Aşık Bisikletliler Tasarımlı Çanta

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
194.90 TL
Ürün Kodu : 11978

Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 27 x 32 cm çanta ölçüsü.
  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.
  • Doğada tamamen çözünebilen bir çantadır.
  • Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası​ özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

Sevgililerin birbirilerine aldıkları hediyeler her zaman orijinal ve unutulmaz olmalıdır. Bir ömür boyu birlikte yaşarken güzel anılarla birlikte güzel hediyeler de biriktirmelidirler. Tıpkı aşık bisikletliler tasarımlı çanta hediyesi gibi. Böyle bir hediye ile aşkınızı canlandırmak istemez misiniz? Sevgilinize alacağınız aşık bisikletliler tasarımlı çanta hediyesi özel günlerinizi daha da özel yapacak, aşkınızı bir kat daha artıracak… Birbirinize olan aşkınızı bundan daha güzel bir hediye ile resmedebilir misiniz? Aşık bisikletliler tasarımlı çanta birbirinize duyduğunuz aşkın, sevginin en güzel resmedilmiş halidir.

Sevgiliye alınabilecek hediye ne olabilir diye düşündüğünüzde aklınıza birbirinden farklı onlarca seçenek geliyor olabilir. Bunların arasında çok azı orijinal ve ilginçtir ki farklı hediyelerin başında da aşık bisikletliler tasarımlı çanta gelir. Her zaman aldığınız hediyelerden farklı, sevgilinizi sevindirirken şaşırtan aşık bisikletliler tasarımlı çanta hediyesi sevgilinizin en sevdiği çantalardan birisi olacak. Bu hediye ile birlikte onun için özel günlerin anlamı bir kat daha artacak. Sizin ona verdiğiniz değeri bir kez daha anlamasını sağlayacak.

27 X 32 cm boyutlarındaki aşık bisikletliler tasarımlı çanta ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınarak yapılmıştır. Doğada tamamen çözünebilme özelliği ile tam bir doğa dostu olan aşık bisikletliler tasarımlı çanta, özenle paketlenmiş hediye kutusu ile tarafınıza ya da istediğiniz herhangi bir adrese gönderilmektedir. Sevgiliye en güzel doğum günü hediyesi fikirleri arasında ön sıralarda olan aşık bisikletliler tasarımlı çanta ile sevgiliniz hem şaşıracak hem de çok sevinecek. Hiç şüphe yok ki bu çanta onun favori çantaları arasında ön sıralarda yer alacak.

Sevgiliye doğum günü hediyesi alırken tüm seçenekleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirmeli ve sevgiliniz için en uygun hediyeyi almalısınız. Onun uzun seneler boyunca severek kullanabileceği, tasarımı ile onun hoşuna gidebilecek ve ihtiyacına uygun bir hediye onu çok mutlu edecektir. Günlük kullanım için uygun olan aşık bisikletliler tasarımlı çantasını her gören nereden aldığını soracak ve beğeniler yağmur gibi yağacak. Herkes çantasının orijinalliğini ve ona ne kadar yakıştığını konuşacak.