Arkadaşa Hediye Logo Tasarımlı Deri Pasaportluk

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
89.90 TL
Ürün Kodu : 13398

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Pasaportluk 9.8 cm x 13.5 cm ölçülerindedir.
  • Tamamen deri malzemeden üretilmiştir.
  • Üzerine özelleştirmeniz lazer kazıma ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.

Arkadaşa Hediye Logo Tasarımlı Deri Pasaportluk siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgililer günü veya yıldönümü gibi özel günler için sevdiklerinize yahut arkadaşlarınıza alabileceğiniz, seyahatlerde kullanılabilecek çok şık bir hediye opsiyonuna ne dersiniz? Gezmeyi seven biri için de düşülebilir, yola çıkma fikrini anımsatmak istediğiniz biri için de sürpriz olur. Arkadaşınız ne zamandır sizi ziyarete gelmediyse ya da beraber yolculuk planı yapıyorsanız sevgili dostunuza bu armağanı hemen gönderebilirsiniz. İsim soyadı ile adın baş harfi işlemesi olan kapağı kişisel bir jeste dönüştürüyor.

Eğer turlara giden bir anneciğiniz varsa anneler gününe hediye arama derdiniz ortadan kalktı! Pasaportluk sayesinde hem kişisel bir armağan hem de kullanışlı ve kaliteli bir hatıra sağlayabilirsiniz. Annenize, babanıza, eşinize, kardeşinize ya da ofis arkadaşlarınıza verebileceğiniz içten bir opsiyon olarak karşınıza çıkıyor. Pasaportluk sayesinde hediyenizi alan kişi hem yıpranmalardan korunacak hem de şık bir seyahat deneyimine adım atacak. Sudan, güneşten, kirlilikten ve buruşmadan pasaportunuzu korumaya yetecek bir ürün.

Babamın, eşimin veya annemin doğum gününde ne alabilirim düşüncesine de deva olabilecek bir gönderimle hediye paketi olarak adresinize geliyor. Bu bakımlardan Arkadaşa Hediye Logo Tasarımlı Deri Pasaportluk kişiselleştirme tercihi sunması açısından sihirli bir etki yaratıyor. Deri olduğu için hem koruyuculuğu artıyor hem de kullanıldıkça güzelleşiyor. Eskimesi uzun süre alacak ve daha da estetik bir etki yaratacak bu orijinal dizaynda logo imajındaki büyük baş harf kapağın tam ortasında.