Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş
Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%14 indirim
94.9 TL
81.61 TL
Ürün Kodu : 10213

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneler günü hediyesi isimli tişört annenizi sevindirecek olan en güzel hediyelerden biri…

Annenize anneler ününde nasıl bir hediye vermeyi arzu ederdiniz? Bir buket çiçek anneler gününün her zaman en güzel enstantanelerinden ve olmazsa olmazlarındandır. Ama bu tişörtten aldığınızda artık annenize zaten kısa sürede solacak olan çiçeklerden almanıza gerek kalmayacak. Çünkü zaten bu tişörtün üzer baştan aşağı annenize özel çiçeklerle bezeli olacak.

Anneler bir çiçektir ve tarih boyu her zaman çiçeğe benzetilmiştir. İşte bu güzel çiçek baskılı anneler günü özel tişört ise bu mesajı anneciğinize en güzel şekilde aktaracak alternatif bir hediye tasarımı. Çiçeklerle çerçevelenmiş bu mavi renkli satırları en özel mesajlarla doldurarak anneler gününde annenize bu  harika tişörtten armağan etmek isterseniz işte size şahane bir hediye. Anne hediyeleri aradığınızda gerek renkleri ve  gerekse de sevgiyle işlenmiş formu ile bu tişört her yaştan anneyi kendisine hayran edecektir.

 

Annenize bu tişörtü siyah ya da beyaz renklerden seçebilir ve satın alabilirsiniz. Anne olmak bu dünyanın en keyifli unsurlarından Ama anne olup da anneler gününden yavrusundan en özel anneler günü hediyelerini almaksa anneliğin meyvesini yemek günü en tatlı durgularındandır. Dilerseniz siz de bu özel duyguyu biricik annenize bu özel tişörtle en güzel şekilde yaşatabilirsiniz. Anne- baba-kardeş-sevgili ya da çocuklar için tasarlanmış en güzel tişörtler her zaman Hediye Sepetinde!

 

Annenizin en sevdiği rengi belirleyin ve hemen tişörtün üzerine yazacağınız sevgi mısralarının seçimine geçin. Ardındansa anneler gününe özel tişörtü tasarlayarak sipariş edinç. Bakın görün, anneniz bu tişörtü gördüğünde ne kadar çok duygulanacak ve fırsat buldukça da  bu tişörtü sık sık giyecektir. Anneler günü hediyesi ne alınır sorusunun da formülünü bu şekilde çözmüş olacaksınız.

Sıradan bir tişörtü annenize özel hazırlanacak şık ve neşeli bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz? Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört, tam da bunun için!

Annelerimizin gününe özel hazırladığımız Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört, biricik anneniz için sürpriz niteliğinde bir hediye. Sıradan, sıkıcı hediyelerin aksine oldukça farklı ve etkileyici olacak bu tişört ile annenizle aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda annenize özel tasarlanacak bu baskılı tişört ile fark yaratmasını sağlayabilirsiniz. Üzerindeki baskısıyla da oldukça hoş görünen Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört aranızdaki sevgi bağını dışa yansıtmak için birebir. Annenizin bu tasarım harikası tişörtü üzerinden çıkarmak istemeyeceği kesin.

Sizde anneler günü hediyem farklı ve heyecan verici olsun diyorsanız ve annenizi mutlu edecek o hediyeyi henüz bulamadıysanız Anneler Günü Hediyesi İsimli Tişört'ü onun için satın alabilir, annenizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.