8 Mart Kadınlar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 11099

8 Mart Kadınlar Günü Hediyesi Çerçevesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.

Kadınlar bu dünyanın anne, eş, kız evlat, kız kardeş gibi en kutsal varlıklarındandır. Yılda sadece 8 Mart tarihinde kadınları bir kez anmak olmaz elbette ama simgesel olarak kadın haklarının tanıtılması, kadına şiddete karşı, ezilen kadınların haklarını kayırmaya ve kadınların gölünü almak adına kadınlara ayrılmış bu özel gün 8 Mart tarihinde kutlanmaktadır.

Kadınlar günü; dünya emekçi kadınlar günü adıyla ilk olarak 1921’de ABD’de kutlanmaya başlanmış. 8 Mart 1857 günü Newyork’ta greve başlayan 120 kadın dokuma işçisinin fabrikaya kilitlenerek, çıkan yangında hayatını kaybetmesi üzerine kutlanmaya başlayan bu özel gün, ülkemizde de ilk olarak 1921’de kutlanmaya başlandı. Bu anma günü Türkiye’de 1975 yılı sonrasında daha da benimsenerek kutlanmaya başlanmıştır. Dilerseniz sizlerde kadınların ekonomik, siyasi ve sosyal alanda güçlendirilmesini destekleyen bu önemli günü aktif bir şekilde kutlayarak çevrenizdeki bayanlara günün anlam ve önemini hatırlatan güzel hediyelerden armağan edebilirsiniz. Kadınlar günü kutlamaları hediyeleri arasında bayanlara sunabileceğiniz bu çerçeve verebileceğiniz en manalı hediyelik olacaktır.

Dilerseniz bu 8 Mart kadınlar gününde bu anlamlı çerçeveyi anne hediyesi olarak biricik annenize de sunabilirsiniz. İşte bu sayfada gördüğünüz dünya kadınlarına en manalı ve güzel mesajı veren çerçeve bu konuda en güzel hediye olacaktır. Üzerinde pembe renkli 8 sayısının bulunduğu ve 8 Mart dünya kadınlar gününün simgesel olarak yansıtıldığı bu çerçeve, arka ahşap ayağıyla birlikte sevdiklerinize gönderilecek ve masaları süsleyen en güzel obje olacaktır. 13 x 8 ebatlarında o ve 1,3 cm kalınlığında olan bu güzel çerçevenin üzerine dilediğiniz kadınlar günü mesajıyla birlikte önemsediğiniz bayanların da adını yazarak hediyenizi oluşturabilirsiniz. En özel hediyeler arasından seçebileceğiniz 8 Mart çerçevesiyle tanıdığınız bayanlara bu 8 Mart sabahı ‘günaydın’ diyebilirsiniz.