30x40 Paspartulu Beyaz Fotoğraf Çerçevesi - Kendinden Yapışkanlı

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%17 indirim
449.90 TL
373.42 TL
Ürün Kodu: 19514

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Ölçüsü 30 x 40 cm
  • Kendinden Yapışkanlıdır. Dilediğin yere yapıştır, çıkar, başka yerde yeniden kullan.
  • Dikdörtgen Çerçeve'nin arkasındaki koruyucu bandı çıkarıp duvarlara rahatça yapıştırıp iz bırakmadan çıkarabilirsin.
  • Çiviye gerek duymadan kullanabilirsin.
  • Baskılı Beyaz Renk Dekoratif Yapışan Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize özel bir hediye seçmek her zaman zorlu bir süreçtir. Ancak 30x40 Paspartulu Beyaz Fotoğraf Çerçevesi - Kendinden Yapışkanlı, size özel bir seçenek sunuyor. Bu fotoğraf çerçevesi, özellikle yakınlarınızı özel hissettirmek istediğiniz günlerde harika bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

Kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde pratik bir kullanım sunan çerçeve, beyaz renkli paspartusu ile fotoğraflarınızın daha anlamlı ve göz alıcı hale gelmesini sağlıyor. 30x40 cm boyutları ise sevdiklerinizin fotoğraflarını büyük ve net bir şekilde görmenizi sağlıyor.

Bu fotoğraf çerçevesi her yaştan insanın kullanabileceği bir ürün olmasıyla birlikte, özellikle 45 yaş üzeri yetişkinlere hitap ediyor. Eşinize, sevgilinize, arkadaşlarınıza veya kendinize hediye edebileceğiniz bu çerçeve, yıldönümü, doğum günü, anneler günü, sevgililer günü ve kişiye özel diğer günlerde harika bir hediye seçeneği olacaktır.

Ev dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz veya hatıraya dönüştürmek istediğiniz fotoğraflarınız için harika bir özelleştirme seçeneği sunan bu çerçeve, kişiye özel olmasıyla da öne çıkıyor. Herkesin fotoğraflarını bu çerçevede görmek isteyeceği bir ürün!

30x40 Paspartulu Beyaz Fotoğraf Çerçevesi - Kendinden Yapışkanlı, özgün ve kaliteli bir hediye seçeneği olarak sevdiklerinizin gününü özel kılacaktır. Hemen satın alın ve özel anılarınızı öne çıkarın!