Zenga Erkek Deri Cüzdan

Ürün Kodu : S-3245
84,90 TL

Zenga deri cüzdanlarla partnerinize kendisini özel hissettirin…

Cüzdanlar aynı ayakkabı, kemer ve gözlükler gibi önemli aksesuarlardandır. Zira bu saydığımız tüm objeler bir bütünün özel ama önemli detaylarındandır. Cüzdanlar gün içinde ara sıra ceplerden çıkarılarak kullanımda olsa da, tarzımızın gizli kahramanlarından. Düşünün bir kez; çok şık bir erkeğin cebinden yıpranmış, matlaşmış, hırpalanmış ya da sahte olan bir cüzdan çıksa ne düşünürdünüz? Birden gözünüzdeki o şık kişiliğin karizması alt üst olurdu değil mi?

İşte tam da karizmanızı konuşturacağınız en büyük anlardan biri olan ödeme anlarında sakil bir cüzdanla partnerinizin karşısında kötü duruma düşmek istemiyorsanız bu şık cüzdanlardan birer tane kendinize alabilirsiniz.

Ya da erkek arkadaşınıza bu güzel cüzdanlardan hediye ettiğinizde de onu şıklaştırarak karizmasını arttırabilirsiniz. Yanı sıra bu güzel hediyeyi babanıza ya da erkek kardeşinize de özel günlerde armağan edebilirsiniz. Zira bu ürün, kalitesinden dolayı özel günlerde herkese hediye edilebilecek olan elegan tasarımlı bir cüzdan… Bronz kahve, siyah, çikolata kahve tonlarında birbirinden şık ve göz alıcı renklerdeki Zenga cüzdan tasarımlarından sevdiğiniz kişinin hangisini daha çok beğeneceğine karar vererek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hele birde üzerinde lazer işlemeleriyle adının basılı olduğunu görünce gözleri sevinçten büyüyecektir. Bir erkeğe ne hediye alınır diye düşünen zarif bayanlar bu cüzdanın gözlerine en hoş gelen rengini sevdiğine alabilir. 12 X10 cm ebatlarında 4 kartlığı, 1 resim koyma ve kimlik gözü artı, 2 iç cep ve ayrıyeten para koyma gözüne sahip olan bu cüzdan gerçek kaliteli deriden üretilmiştir. Babaya alınacak hediyeler konusunda da bu üründen faydalanabilirsiniz. Yumuşacık kokusuz derisi, stil ve karizmatik tasarımı sayesinde her yaştan kişinin kullanabileceği bir üründür. Hediyelikler diyarı Hediye Sepetinde her yaştan erkeğe, her özel gün için hediye bulabilirsiniz.

Bir erkeğe alınabilecek en özel hediye. Erkeklerin şahsi ve en özel eşyası dediğimizde yanlarından hiç ayırmadıkları cüzdanları aklımıza gelir.


Sevgilinize doğum gününde onun için bu kadar özel bir aksesuarı daha özel bir hale getirip ismini yazdırarak onu çok mutlu edebilirsiniz. orjinal deriden imal edilen cüzdan üzeri lazer ile şekillendiğinden yazılar asla silinmemektedir. Kişiye özel olarak alacağınız bu cüzdan ne kadar ince düşündüğünüzü ve sizin için ne kadar önemli olduğunu gösterebilecek.

Zenga Erkek Deri Cüzdan'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün boyutu 12 cm x 10 cm"dir.
  • Siyah ve taba renk seçeneği vardır.

Yorum Yaz

Dürdane Ç.
mercan
İlk kez internetten alışveriş yapan biri olarak çok memnun kaldığımı söyleyebilirim rahatlıkla. verdiğin hizmet ve kalite için teşekkürler hediye sepeti
10.09.2016
İrem .
Harika
Siparişim çok hızlı elime ulaştı cüzdan tam istediğim gibiydi ayrıca özenle paketlenmiş çok beğendim Teşekkürler hediyesepeti
04.08.2016
.
ürünün kalitesinden memnun kaldım dilerim yılbaşı gecesi eşimde memnun kalır. ama asıl memnuniyet sebebim hızlı ulaşımınız. ilginiz için teşekkürler
10.12.2015
Berrak .
Gayet şık !
11.06.2015