Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası

Ürün Kodu : S-11885
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri : 33 cm x 20 cm'dir.
  • Yumuşacık peluş yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz.
  • Sıcak su torbası özel hediye kutusu üzerine hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Ufuk s.
11.12.2019
teşekkürler
Ömer D.
02.12.2019
.
Güzel.
abdulbaki ç.
18.10.2019
🤗
teşekkürler hediye sepeti ailesi...
Ilyas E.
13.10.2019
harika
ellerinize sağlık
Enes Y.
12.11.2018
Vaktinde teslim
Ürünler çok güzel
Emre k.
01.03.2018
Çok iyi
Emre K.
14.02.2018
Çok memnun kaldım
Hızlı bir şekilde güzelce paketlenmiş ve yazdığım not güzelce yazılmış bir şekilde geldi. Buradan alışveriş yaptığım için mutluyum :)

AÇIKLAMA

Yumuşacık Sarı Peluş Sıcak Su Torbası sevdiklerinizin sevgiye ve şefkate en muhtaç oldukları anlarda yanlarında olabileceğiniz en tatlı bahane…

Evlerimiz sıcak ve saklı cennetlerimiz...  Hiç şüphesiz içine doldurduğumuz bizi yansıtan eşyalarımızsa ayrılamayacağımız bütün tadında ki objeler. İşte soğuk günlerde üşüdüğümüzde, ya da hastalandığında ağrı ya da sancı çektiğimizde hemen eşyalarımızı karıştırarak sıcak su torbalarını bulundukları yerden çıkararak onlara sarılmak yapacağımız ilk reflekslerdendir kesinlikle. O halde sevdiklerinizi de bu varlıklardan mahrum etmemelisiniz. Hele ki yanlarında olmadığınızda sizin yerinize onlara sıcaklık ve şefkat gösterecek olan bu objelerle onların en kadim dostları bile olabilirsiniz. Hediyelerin anlamları onlara sunduğunuz sevgiyle şekilleneceği gibi bu sıcak su torbasıyla da hediye sahibine kucak dolusu sevgi ve şefkat yollamak aşikar olacaktır.

 

İşte sıradan – soğuk tasarımlı sıcak su torbaları bu gibi durumlarda pek tatmin edemeyeceği gibi, tasarımlarıyla da sevdikleriniz için hiçbir şey ifade etmez. Oysa ki bu sayfada gördüğünüz sıcacık – sempatik tasarımlarda ki sıcak su torbalarıylaysa her şey çok daha farklı  ve sevgi dolu olabilir. Parlak sarı rengiyle, yumuşacık pelüş dokusuyla ve üzerinde ki ilginç ve tatliş işlemeli kabartmalarıyla bu sıcak su torbası o kadar çekici ki siz bile kendinize bir tane ısmarlayabilirsiniz. Hatta dilerseniz biricik Kayın valideye hediye konusunda da manidar bir armağan olarak sunabilirsiniz bu sıcak su torbasını.

 

Gökyüzünde süzülen ay dedeye asılı kalmış sarı bir kuşun üzerinde kabartma şeklinde tasarlanmış olduğu bu sıcak su torbası sevdiklerinize hasta olduklarında, ısınmak istediklerinde sizden sım sıcacık bir sarılma eylemi kadar güzel ve tatlı bir şekilde yanlarında olacaktır. Hediyelik eşyalar bayan konusunda çok üşüyen bayan arkadaşlarınız içinde bu hediye bire bir olacak diye düşünüyoruz.