Karakalem Efektli Fotoğraf Baskılı Sıcak Su Torbası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
84.90 TL
Ürün Kodu : 13848

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fotoğrafınız özel tasarımla siyah beyaz karakalem efektli olarak baskı yapılır.
  • Fotoğraf baskınızın daha kaliteli olması için en az 1 MB olmasına dikkat ediniz.
  • Sıcaksu torbası içine kaynamayan ve maksimum 50 derece su koymalısınız.
  • Ölçüleri : 37 cm x 20 cm'dir.
  • Yumuşacık pamuklu yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz.
  • Karakalem Efektli Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Sıcak Su Torbası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İsme özel muhteşem armağanlarla karşınıza çıkan, set haline de getirebilen renkli ya da baskılı sıcak su torbaları artık çok moda. Sevdiklerinize sıcacık ve kışlık bir armağan sumak isterseniz işte mükemmel fırsat! İster doğum günü için ister yıldönümü için seçtiğiniz hediyeler yumuşacık oldukça bir başka hissettiriyor. Dilerseniz doğum günü yazıları uzun ya da kısa olarak bu ürünlere eklenebilir ve böylece müthiş sunumu yakalayabilirsiniz. Siz de hemen siparişinize ekleyeceğiniz yaratıcı notlar hakkında karar verin.

Geç kalmadan bir sürpriz yapmak için elinizi çabuk tutun, kurtarıcı hediyeniz su torbaları olabilir. Kışlık hediyeler arasında böyle esprili bir seçenek de olmadan tam anlamını kuramıyor. Öğrencilere, ofis çalışanlarına ya da aile dostlarına pek uygun gelecek bu hediyeyi çok düşünmenize gerek yok. Hem kullanışlı hem de dayanıklı olduğu için aradığınızı size sağlıyor. Karakalem Efektli Fotoğraf Baskılı Sıcak Su Torbası diğerlerinden çok farklı çünkü fotoğraf baskılı yapılıyor. Bu yönüyle müthiş bir sürpriz durumunda ve beğeni topluyor. Fotoğrafınızın siyah beyaz hali ile süslenecek bu ürün mükemmel olacak.

Özgünlük arıyorsanız da küçük bir dokunuşla kendin yap hediye fikirlerinden veya kişisel notlardan faydalanabilirsiniz. Hem günlük olarak kullanmayı seven tanıdıklarınıza anlamlı bir yıl dönümü, yılbaşı yahut da doğum günü yaşatmak için hem dostlarınız için uygun oluyor. Bu armağan kadın erkek, yaşlı genç gönüllerde taht kuruyor.