Yılın En İyi Babasına Hediye Mat Siyah Çelik Termos

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%7 indirim
149.9 TL
139.41 TL
Ürün Kodu : 15698

Satın almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Termos 19 cm x 9 cm ölçülerinde, 500ml hacmindedir.
  • İçi ve dışı SUS 304 paslanmaz çeliktir.
  • Özel sızdırmaz kapak ve kaymaz tabana sahiptir.
  • Mat siyah renklidir.
  • Sıcak içeceklerde kullanmadan önce sıcak suyla çalkalayarak termosun içini ısıtmanız önerilmektedir.
  • İçine koyduğunuz sıcak yada soğuk sıvıyı kendi sıcaklığında uzun süre tutar.
  • Termos üzerine özelleştirme lazer kazıma ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Yılın En İyi Babasına Hediye Mat Siyah Çelik Termos özenle hazırlanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babalar günü yaklaştığında babaya ne hediye alınır sorusu gündeme gelmektedir çünkü çocukları babalarına en çok hoşuna gideceği ve aynı zamanda da günlük yaşamda sıklıkla kullanabileceği bir hediye seçiminde bulunmak istemektedirler.

Onların bu isteklerini en iyi şekilde karşılayacak olan Yılın En İyi Babasına Hediye Mat Siyah Çelik Termos sayesinde babanıza son derece kullanışlı ve zarif bir görünüme sahip hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Yılın babası, her zaman sizin babanız olduğu için kendisini daha iyi hissetmesine de neden olacak bu şık termos, istediği her yerde içeceklerini yudumlarken, sizin onu ne kadar sevdiğinizi de daha iyi anlamasına yardımcı olacaktır.

Paslanmaz çelikten yapıldığı için sağlık koşulları açısından tamamen uygun olan ve içeceklerin de tadını hiçbir şekilde bozmayan ürün, sızdırmaz kapağı sayesinde de çanta gibi aksesuarlarda da taşınmaya uygundur. Sıcak ve soğuk içeceklerin ısı değerlerini korumasına neden olacak ürün üzerine lazer yöntemi ile yazı yazıldığı için zamana ve kullanıma bağlı olarak görünümünü yitirmez, her zaman canlılığını ve şıklığını korur. Her kullanımda babanızın kendisini ayrıcalıklı hissetmesine neden olacak termos, iş yaşamında da kullanabilmesi için tasarlanmıştır.