Yıldönümü Hediyesi İsim Ve Tarih Yazılı 2li Rakı Kadehi Karaf Seti

Ürün Kodu : 15976

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh ve karaf üzerindeki yazılar Renkli UV baskı işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 1 Adet üzeri baskılı rakı karafı ve 2 adet baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 487 sayfa 21 cm x 15 cm ölçüleride koleksiyon niteliğinde olan Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı kitabı gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Karaf 500 cc sıvı almaktadır.
  • Elde ve 30 derece ılık su ile yıkamanız önerilmektedir.
  • Yıldönümü Hediyesi İsim Ve Tarih Yazılı 2li Rakı Kadehi Karaf Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eşe ya da sevgiliye yıldönümü hediyesi vermek, birlikte geçirdiğiniz günlerin ne kadar değerli olduklarını gösterebilmek için önem taşımaktadır. Bu özel gün yani yıldönümleri, mutluluğunuzun başladığı tarihler olarak yaşamınızda ve ilişkinizde özel bir yer tutmaktadır.

Bu bakımdan sevgiliniz ya da eşiniz ile geride bıraktığınız yılların kutlanması, daha güzel ve büyük mutluluk sağlayacak yıllara doğru adım atılması büyük bir önem taşımaktadır. Yıldönümü Hediyesi İsim Ve Tarih Yazılı 2li Rakı Kadehi Karaf Seti sayesinde ise sevgiliniz ya da eşinize unutamayacağı bir yıldönümü hediyesi verebilirsiniz.

Bu özel set, yıldönümü kutlamak için kuracağınız rakı sofrası başta olmak üzere tüm rakı eğlenceleriniz için harika özellikler taşımaktadır. Set içerisinde bulunan karaf ve bardakların üzerine sizin ve sevgiliniz – eşinizin ismi yazılmaktadır. Aynı zamanda yıldönümü tarihiniz de yine üzerlerinde yer almaktadır. Böylece her yudumda kendinize dair özel günü anımsamanıza yardımcı olur. Aynı şekilde set içerisinde bulunan Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı da rakıya dair olan bilgilerinizi daha da arttırmanın yanında mevcut bilgilerinizi de gözden geçirmenizi sağlarken, duble metre ise her bardakta istediğiniz ölçüyü sağlayabilmenize imkân tanıyarak harika bir hediye özelliği gösteriyor.