Babaya Hediye İsme Özel Rakı Kadehi Seti

Ürün Kodu : 15945

Babalara Özel Rakı Kadehi Seti Özellikleri:

  • 2 adet uv işlemeli rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 95 sayfa 10 cm x 15 cm ölçüleride koleksiyon niteliğinde olan Cep Rakı Ansiklopedisi kitabı gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Kadeh üzerindeki tasarımlar uv baskı teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Elde ve 30 derece ılık su ile yıkamanız önerilmektedir.
  • Babaya Hediye İsme Özel Rakı Kadehi Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babalar çocukları için yaşamda en değerli varlıklardır. Çünkü babalar, çocukları için büyük fedakarlıklarda bulunmuş ve onların mutlu olabilmeleri için ellerinden gelen her şeyi yapmış, yapmaktadırlar. Babanız sizin için bu kadar değerliyken onun için özel bir hediye vermek bu değeri ve sevgiyi göstermek için harika bir fırsat olacaktır.

Babaya özel hediye seçenekleri arasında öne çıkan Babaya Hediye İsme Özel Rakı Kadehi Seti sayesinde rakı sever babalara harika bir hediye verebilirsiniz. Özenli ve şık tasarımı ile öne çıkan bu özel bardaklar, babanızın rakıdan aldığı keyfi ve lezzeti çok daha büyüterek her zaman bu özel hediyesini kullanmasını sağlayacaktır.

Yüksek baskı teknoloji ile kadehlerin üzerine babanızın isim ve soy ismi yazılacak olup ayrıca isminin baş harfi de büyük şekilde bardaklar üzerinde bulunacaktır. Bu sayede babanız rakı anlarını çok daha özel hissederek yaşayacak ve kendisini şanslı görecektir. Ayrıca set içerisinde bulunan Rakı Cep Kitabı da babanızın rakıya dair bilgilerini genişletmesini sağlayacak. Kitap içerisinde yer alan bilgiler ile rakı sofraları daha da keyifli hale gelirken, ister birlikte ister yalnız babanız rakı içmesinden çok daha büyük keyifler alacaktır.