Yılbaşı Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata

Bugün sipariş verirseniz en geç 13 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 10830

Yılbaşı Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 16 adet 290 gr Melodi Lüx sütlü çikolata
  • Şık kutusu ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yeni yıl dileklerinizi iletmenin en tatlı yolu Hediye Fabrikası'ndan! Tasarımı ile harika bir görüntü oluşturan Yılbaşı Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata. Üzeri yılbaşı teması ile süslenen bu çikolata sevdiklerinizi mutlu etmek için muhteşem bir seçim.

Yeni yılın çikolata tadında geçmesini isteyenlerden biri olarak tercih edebileceğiniz Yılbaşı Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata'yı arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak tercih edebileceğiniz gibi sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirlerinden biri olarak da değerlendirebilirsiniz. Hem oldukça farklı hem de anlamlı bir yeni yıl hediyesi olabilecek bu çikolata ile güne anlam katacak hediyeyi seçmiş olacaksınız. Şimdiye kadar aldığınız en ilginç yılbaşı hediyelerinden biri olabilecek Yılbaşı Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata sayesinde sevdiklerinizin kalbini yeniden kazanma fırsatını da yakalamış oluyorsunuz. Kutu içerisindeki enfes çikolatalar afiyetle yendikten sonra üzerindeki ambalajlar güzel bir anı olarak daima saklanacak, sevdiklerinize her baktıklarında sizi ve o unutulmaz yılbaşı gecenizi hatırlatacak. 2017'nin en güzel hediyelerinden biri olabilecek Yılbaşı Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata'yı arkadaşa ya da sevgiliye özel hazırlatabileceğiniz gibi üzerine yazdıracağınız isim soyisim ve mesajınız ile aileniz ya da yakınlarınız için de hazırlatabilirsiniz. Çok beğenilecek ve afiyetle yenecek bu leziz çikolatalar ile sıradanlaşmış yılbaşı hediyelerini de unutturmuş olacaksınız. Yılbaşı Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata'nın üzerine yapılan özelleştirmeler ile kişiye özel yılbaşı hediyelerinden birini vermiş olacak, hediye edeceğiniz sevdiklerinizi özel hissettireceksiniz.

Yılbaşı gecesi en güzel dilekleriniz ile birlikte sevdiklerinize sunacağınız Yılbaşı Hediyesi Baskılı Puzzle Çikolata'yı istediğiniz isim ve mesaj ile hazırlatmak isterseniz hemen şimdi sitemizden siparişinizi geçin. Özenle hazırlayacağınız yılbaşı sepetlerinizin içine koyabileceğiniz bu puzzle çikolata ile ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı sevdiklerinizin gözlerindeki o mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız.