Uzay Tasarımlı Kişiye Özel Mesajlı Sırt Çantası

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%15 indirim
449.90 TL
382.42 TL
Ürün Kodu: 13534

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 27 x 32 cm çanta ölçüsü.
  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.
  • Doğada tamamen çözünebilen bir çantadır.
  • Sırtınızda taşıma askıları ve elde taşıma askısı bulunmaktadır.
  • İçerisinde fermuarlı cep bulunmaktadır
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Dükkan dükkan gezip, vitrinleri ya da ürünleri incelediniz ve gönlünüze göre bir hediyelik eşya bulamadınız mı? Sakın üzülmeyin çünkü online hediye dünyasında tam size göre müthiş seçenekler var. Pratik kullanımı ile online hediyelik dünyasının baş tacı olan sırt çantalarında esprili ve çizimli yeni dönem modelleri bir harika oluyor. Kişiye özel olmasının yanında el yapimi hediye duygusunu da yaşatması sebebiyle bir numaraya yükselen bir örnek de bu grup oluyor.

Örneğin biricik sevgilinize, nişanlınıza, kardeşinize ya da yakın arkadaşınıza uzun doğum günü sözleri ekleyerek süper bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz. Keza, kolayca yılbaşı ya da yıl dönümü için bir kutu yerine bu çantayı dolduracak bir fikir aklınıza gelebilir. Şayet mesaj ya da söz ekleyerek zenginleştirecekseniz direkt adrese gönderme de mümkün. İçini ofis eşyaları ve ufak tefek diğer hediyelerle bezemeyi düşünüyorsanız da mutluluk kat kat artacak.

Ailenizden kime verirseniz büyük sevinç ve aşkla karşılanacak ve uzun yıllar kullanılacak bir armağan seçimi. Bir sürpriz için emek verdiğiniz asla unutulmayacak bir doğum günü veya yıl dönümü her şeyden çok daha kıymetli. Yeniden size aşkla bakacak bir eş ya da sevgili, böylesi bir jestten sonra en büyük mükafat. Kurumsal ya da romantik bir kutlama için düşünebileceğiniz bu macera dolu modeli küçük büyük herkes memnuniyetle kabul edecek.