Star The Day With A Smile Motivasyon Dekoratif Yastık

3 Saat 13 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 16635

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Star The Day With A Smile Motivasyon Dekoratif Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlarınız başta olmak üzere sevgiliniz ya da eşiniz için her zaman kendilerini motive edecek özel hediyeler tercih etmek istiyorsanız Star The Day With A Smile Motivasyon Dekoratif Yastık harika bir seçenek oluşturuyor. Bu özel hediye sayesinde sevdiklerinizi her zaman mutlu edebilecek ve onlara anlamlı bir hediye vermiş olabileceksiniz. Özellikle yakınlarınız için çok önemli olan doğum günü için fikirler arasında da öne çıkan yastık ev ve ofis ortamlarına özel ve farklı bir görünüm katmaya yardımcı oluyor.

Tamamen sağlıklı baskı kalitesi ile sağlıklı bir kullanım imkânı sunan yastık üzerinde kumaşla bütünleşmiş kalitede sevdiklerinizin motive olmasını sağlayacak özel ifadeler yer alıyor. Bu sayede sevdikleriniz her gün ve her an yastık sayesinde kendilerini çok daha iyi hissederek mutluluklarını arttırabiliyorlar.

Çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olan kumaş bu sayede kirlenmesi halinde de pratik bir şekilde temizlenme imkânı sunarak ilk günkü görünümüne kavuşmuş oluyor. Şık ve kullanışlı yapısı ile sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek olan yastık ayrıca yumuşak oluşu sayesinde de dinlenmek ve rahatlamak istenilen anlarda yardımcı oluyor. Bu sayede sevdikleriniz çok daha fazla mutlu olabiliyorlar.