Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu

Ürün Kodu : S-3398
34,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Sevgiliye özel tarihli çikolata kutusu sevgiliye efsane yaş günü hediyesi olabilir.

Sevgiyi sevgiliye anlatmak, bazen çok farklı yollardan geçebilir. Onun gözlerinin içine bakarak gezdiğiniz alemleri, gördüğünüz denizleri, çimenleri ya da gök yüzünü siz görüyor ve ona her fırsatta da anlatıyor olabilirsiniz. Ama unutmamalısınız ki bu aşkı kimi zaman tatlı hediyelerle de ifade etmek, atlanmaması gereken aktivitelerdendir.

Bu büyük sevgiyi ona bazen kıpkırmızı kocaman parlak bir balonla anlatabileceğiniz gibi, bazen de kocaman kıpkırmızı kalpli çikolatalarla da anlatabilirsiniz aynı sevgiliye özel tarihli çikolata kutusunda olduğu gibi. Bu ürün sevgiliye sürpriz konusunda büyük bombalardan olabilir.

 

Çikolatalar bayanların adı geçtiğinde dahi iç geçirdiği atıştırmalıklardandır. Çikolata yediğinde bakışları değişen, yumuşayan ve tüm stresini bir kenara bırakan bayanlar, bu tatlı alışkanlıklarından asla vaz geçemez. O halde sizlerde çikolatalarla onlar için en güzel hediyeleri yaratabilirsiniz. Sevgiliye özel çikolata kutuları tıpkı bir efsane gibi onları sevindirebilecek güçtedir buna inanabilirsiniz.

Hediye Sepeti ise bu konuda kafa yorarak siz ve sevdiceğiniz için en güzel kalpli çikolata tasarımını yarattı ve bir de isme özel bu çikolataların üzerine aşkınızın tarihini ekledi. İçinde 7,5 cm ebatında 3 adet kırmızı kalpli çikolatanın yer aldığı bu tarihli çikolata, daha kutuyu gördüğü anda sevgilinizin ayaklarını yerden kesecektir. Mis gibi kokusu, büyüleyici tadı, aşkın kalpli formu ve janjanlı iç ısıtan kırmızı ambalajıyla bu çikolata kutusu sayesinde ona en güzel yaş günü hediyesini verebilirsiniz.

Yanı sıra sevgililer günü için de bu güzel ürün bir numaralı hediyeliklerden olabilir.

Biricik sevgilinize olan aşkınızı anlatmanın en tatlı yolu isimlerinizin yazılı olduğu içi lezzetlli kocaman kalp çikolatalarla dolu bu kutu ile artık mümkün olacak. Sevgilinizin doğum gününde tercih edebileceğiniz gözlerinde mutluluk ışıltısı dilinde tatlı bir his oluşturacak ve onu ne kadar sevdiğinizi birlikteliğinizi ne kadar önemsediğinizi anlatabileceğiniz kadar özel ve anlamlı bir hediyedir.


Dünyada kimsenin karşı koyamayacağı bu lezzetli çikolataların en anlamlı hali artık sizin isminizle bütünleşecek.

Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu'nu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Kalp kutu boyutu 11 cm çapındadır.
  • Çikolata antep fıstıklı olup 7.5 cm çapındadır.
  • Kutu 3 adet çikolata içermektedir.
  • Çikolata 35 gr'dır.

Yorum Yaz

Gökhan T.
Güzel
Mükemmel ürün
30.11.2016
BURCU K.
Ürün bir günde sahibine ulaştı. Çok tesekkur ederim .
06.08.2016
Efe .
Güzel
Güzeldi
02.03.2016
BURAK T.
Fotoğrafta göründüğü gibi gelseydi çok mutlu olacaktım. Kalp, isimler, tarih hiç belirgin değildi. Sanki yapıldıktan sonra zımparayla soyulmuş gibi aşınmıştı. Şimdi kendim ojeyle beyazlık yapmak zorundayım. Ayrıca kutuda iğrenç bir koku geliyor. Neyse ki sabunla falan yıkadım gitti. Çikolatalar da çok şeker kokuyor tadına hiç bakmadım, bakmakta istemiyorum. Kutuda kullanılmış gibi aşınan yerleri var. Tek güzel yanı ertesi gün gelmesiydi. Haricinde hiçbir şeyi beğenmedim. Resmen tenekeye para verdim. Çok teşekkürler.
13.02.2016
Ecem Y.
Geç kalınmış bir yorum olsada ürün beklediğimden güzeldi kargo takibi sorunu yaşasamda hediye sepetindeki arkadaşlar her aradığımda mutlaka bana yardımcı oldular.Herkese teşekkürler...
27.01.2016
Onur C.
2 Günde elime geçti hızlı alışveriş ve paketleme güzeldi.
03.01.2016
Ayşenur .
çok beğendik
30.07.2015
buket .
Paketleme harika cok begendim
26.05.2015
Furkan .
Paketlenme ve teslimat mükemmeldi
10.02.2015