Sevgiliye Hediye İsme Özel Renkli Matara 750 ml

Ürün Kodu : 11551

Sevgiliye Hediye İsme Özel Renkli Matara Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 26 cm x 7 cm ölçülerindedir.
  • Turkuaz,yeşil,pembe ve kırmızı renk seçenekleri bulunur.
  • Paslanmaz çeliktir.
  • Kilitli askı aparatı
  • Contalı sağlam plastik kapak
  • Kişiye Özel Renkli Matara özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.

Sevgiliye hediye isme özel renkli matara 750 ml ile sevgilinize özel mi özel bir matara hediye edin!

Hediye Sepeti sayfalarında partnerinizle aranızdaki sevgiyi çoğaltmak adına ona verebileceğini hediye seçeneklerinin ardı arkası kesilmiyor. Bu sayfada da biricik sevgilinize sadece ikinize özel tasarlanarak hediye edebileceğiniz harika bir matara seçeneği mevcut. Sevgiliye hediyeler erkek ya da bayan konusunda güzel  isim baskılarıyla yararlanabileceğiniz harika bir matara önerisi…

Güzel şeyler paylaştıkça büyür aynı şekilde aşk da öyle. Sizde sevgilinizle aranızdaki sevgiyi güzel ve sıra dışı hediyelerle besleyebilirsiniz. Bu güzel isme özel matara da bunun için en güzel alternatiflerden. Sık sık spor yapan, doğa yürüyüşlerine çıkan, plates ya da trackink yapan sevgilinize armağan edebileceğiniz isme özel bu su matarası emin olun ki onu çok sevindirecektir. Sevgiliye hediye önerileri arasından seçebileceğiniz bu su matarası ile onu ne kadar mutlu edebileceğinizi vermeden asla bilemezsiniz.

Göz alıcı ve janjanlı renkleriyle bu güzel su matarası onu hem eğlendirecek hem de hayatına neşe katacak. Renk seçiminizi ise sevgiliniz hangi rengi seviyorsa; kırmızı, mavi, yeşil ya da pembe renk seçeneklerinden yapabilirsiniz.

25x7 cm ebatlarında olan bu güzel matara tam 750 ml sıvı alım kapasitesine sahip. Öte yandan paslanmaz çelikten üretildiğinden sağlığa zararlı olabilecek olan hiçbir madde, mikro organizma barındırmamakta. Üzerinde bulunan kilitli askı aparatı sayesinde dilediğiniz yere asarak kullanabilirsiniz. Diğer taraftan contalı sağlam bir kapağa sahip olduğundan asla sızdırma ve akıtma yapmamaktadır. Uygun hacmi ve ebatları sayesinde sırt çantanıza hatta omuz çantalarınıza veya bisikletinize dahi yerleştirerek ergonomik bir şekilde kullanabilirsiniz. Spor yapmayı seven Sevgiliye ne alınır bayan konusunda  isimlerinizin üzerinde bulunacağı bu su matarası ilk akla gelen hediyeliklerden olmalı.