Sendromsuz Pazartesi İçin Motivasyon Kutusu

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%11 indirim
129.9 TL
115.61 TL
Ürün Kodu : 12728

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Beton saksılı sukulent bitki 6 cm x 6,5 cm bitki ile birlikte 8 cm.
  • Bronz kaktüs klips 5 cm x 4 cm.
  • 6 adet 3 cm çapında cam magnet.
  • Melodi Spesiyal 16'lı çikolata. (Kutu Rengi Farklılık Gösterebilir)
  • Ok Monday Let's Do This yazılı motto kartı.

Sendromsuz Pazartesi İçin Özel Hediye Kutusu özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Renkli, eğlenceli ve bol dinlenmeli bir hafta sonundan hemen sonra gelen pazartesi pek çoğumuz için bir sendrom. Pazartesi sabahları okula ya da işe gitmek için yataktan kalktığımız belki de en zor sabahlardır. Kimisi için pazartesi sendromu gün boyu sürer, yapılan işler zül gelir; kimisi de öğle saatlerinden itibaren haftanın rutinine kendini kaptırır. Etkisi kişiden kişiye değişse de hepimizin dileği hiç şüphesiz “sendromsuz pazartesiler”…

Hediye Sepeti olarak çalışan ve okuyanların tabiri caizse karın ağrısı olan pazartesi sendromuna karşı harika bir ürün sunuyoruz. Sendromsuz Pazartesi İçin Özel Hediye Kutusunu dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdikleriniz için alabilir, bir pazartesi sabahında yakınlarınızın masasını şenlendirebilirsiniz. Sizi hediye kutusu hazırlama sorunundan da kurtaran hediyelik ürünün içinde haftaya mutlu başlamak için aradığınız her ayrıntı bulunuyor. Beton saksılı sukulentten çikolataya, son dönemin trend ürünleri bronz kaktüs klipsten cam magnete birbirinden şık ürünler sizi bekliyor. Elbette pazartesi sendromundan uzaklaştıran motto kartı da hediye kutusuna adeta damgasını vuruyor.

Özellikle arkadaşa doğum günü sürprizi fikirleri araştıranların gönül rahatlığıyla satın alabileceği Sendromsuz Pazartesi İçin Özel Hediye Kutusunu hediye paketi içinde dilediğiniz adrese gönderiyoruz. Hediye Sepeti olarak uygun fiyat avantajı ile sunduğumuz hediye kutusu için vakit kaybetmeden siparişinizi oluşturabilir, Ok Monday Let's Do This yazılı motto kartı ile sevdiklerinize mutlu bir hafta vaat edebilirsiniz. Keyifli alışverişler!