Şarap Kadeh Seti Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi

Ürün Kodu : S-2914
64,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Yıldönümü birbirini seven çiftlerin aşklarını ifade etmelerine olanak sağlayan özel günlerdendir. Bu günü farklı kılan ise sevgiliye hediye edilecek romantik hediyeler bulmaktır. Ona duyduğunuz sonsuz aşkı ifade edecek hediyeler ile sevgi dolu geçecek bir yıla daha adım atmanızı sağlayabilirsiniz. Yıl dönümünüz için romantik bir şekilde kurgulanmış yemek organizasyonunuzu gösterişli hale getirecek isme özel şarap kadehleri sevgilinizi çok mutlu edecektir. Lazer tekniği ile şekillendirilen kadehler sonsuza dek kullanılacak manevi değeri yüksek olan ürünlerden birisidir. Kalbinizin sıcacık aşk duygusu ile dolmasını sağlayan sevgilinize, unutulmaz bir yıldönümü hediyesi vermek istiyorsanız romantik gecenizi eşsiz kılacak kadehlere sahip olmalısınız.


En özel anınız düğününüzün yıldönümü geldi çattı. O güne özel şık bir sofra için bütün her şeyi tamamladınız. Ancak sofanızda birşeyler eksik gidiyor. Elbette o akşamı süsleyecek birbirinden lezzetli içecekler olmasıdır. Anlamlı gecenizi sıradan şarap kadehleri ile gölgede bırakmak istemiyorsanız isminize özel hazırlanan şarap kadehlerine göz atmalısınız. Yıldönümünüzü kutlayacağınız şarap kadehleriniz üzeri isimleriniz ile anlam kazanacaktır. İsminize özel kadehler gecenizin daha özel geçmesini sağlayacaktır. Kutlamaların vazgeçilmezi şarap, isminize özel kadehler ile daha anlam kazanacaktır. Set halindeki kişiye kadehlerden birinin üzerine kendi isminizi, diğerine ise eşinizin ismini işletebilirsiniz.

Şarap Kadeh Seti Sevgiliye Özel Yıldönümü Hediyesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Paşabahçe enoteca özel serisidir.
Kadehlerin boyu 24 cm'dir ve fiyat iki adet kadeh için geçerlidir
Kazıma yöntemi uygulanır, asla çıkmaz, makinede yıkanır.

Yorum Yaz

cansu a.
Üzerindeki yazı zarif, basit durmuyor.Paketlemesi de özenli. Sabah sipariş verdim ertesi gün akşam üzeri Adana'ya geldi.Oldukça hızlı,teşekkürler
28.07.2017
YASİN A.
Tavsiye ederim..
Ürün gayet iyi, güzel paketlenmiş, tavsiye ederim..
16.03.2017
Damla .
Şarap kadehlerini sipariş etmeden önce çok kararsız kalmıştım... Teslim aldığımda çok şık iki kadeh'in özel kutusuyla birlikte gelmesi beni şaşırttı ve fazlasıyla beğendim. Bu siteden ilk alışverişim ve doğru yerdeyim;) ürünler elime çok kısa sürede ulaştığı için ayrıca teşekkürler. 10 numara 5 yıldız
04.12.2015
Gizem I.
Şarap kadehleri beklediğimden çok daha güzel ve sağlam bir şekilde ulaştığı için teşekkür ederim çok beğendik özellikle paketlemede gösterilen özen ve kutu beni çok şaşırttı çok güzeldi.
16.02.2015
AYDIN A.
Çok başaralı özel kutusuyla beraber geldi ve çok beğendik.. Hızlı teslimat içinde teşekkürler hediye sepeti
15.11.2014