Nikah & Düğün Hatırası Karikatür Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
%19 indirim
204.90 TL
165.97 TL
Ürün Kodu: 13973

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Düğününüzden kalacak muhteşem bir hatıra için masalarda ve sofralarda yer açın. Kahve ya da çay sevenlerin bayılacağı bir kupa hediyelik ile düğün gününüz ölümsüz hale geliyor. Dilerseniz hatıralık armağan olarak da verebileceğiniz müthiş bir hediye bu tasarımda karşınıza çıkacak. Evinizde dekoratif olarak bir köşeye yerleştirmeyi de tercih edebilirsiniz. Özel kupanızı çalışma masanızda görsel olarak kullanmanız da mümkün. Diğer türlü en çok tercih edildiği şekilde her gün kullanmayı sevenlerin de büyün bir kalabalığı oluşturduğu biliniyor.

En kıymetli ve yaratıcı el yapımı hediyeler ile boy ölçüşebilecek kadar sıra dışı olan bu kupaya yine de bir şeyler eklemek isteyebilirsiniz. Evde yapabileceğiniz kolay altlıklar ya da bir sunum kutusu yalnızca bu fikirlerden ikisini oluşturuyor. Kupanızda eşinizle birlikte karikatürünüzün oluşturulması için cepheden fotoğrafınızı bularak siparişe eklemeniz gerek. Ürünün en vazgeçilmez yanı ünlüler gibi görüneceğiniz bu harika karikatürde yer alan gerçekçi yüzleriniz olacak.

Komik, sevimli, anlamlı ve benzersiz bir hediye olarak bütün özel günlerde, yıldönümlerinde ya da barışma hediyesi olarak mükemmel etki bırakıyor. Özür dilemekte, doğum günü için, yılbaşında ya da küçük bir jest olarak kurtarıcı ürününüze dönüşüyor. Dilerseniz el yapımı doğum günü hediyesi etkisi yakalamak için biraz ilhamla yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Örneğin sevgili eşiniz için kendi yaptığınız bir kutu benzersiz bir sunum fikri olarak karşınıza çıkacak.