Mustafa Kemal Atatürk İmzalı İsme Özel Ruhsatlık

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
79.90 TL
Ürün Kodu : 13874

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 9x12 cm ölçülerindedir.
  • 6 adet yaprak gözü olup 2'si ehliyet sayfasıdır.
  • Ön kapak arkasında 4 adet cep vardır.
  • Arka kapak arkasında 1 adet geniş cep bulunmaktadır.
  • Mustafa Kemal Atatürk İmzalı İsme Özel Ruhsatlık özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Online hediyelikler arasında göze çarpan ürünlerden biri de ruhsatlık tasarımı oluyor. Kişiye özel hediyelikler arasında görebileceğiniz en hoş seçeneklerden birini oluşturan bu model Atatürk temalı bir tasarıma sahip. Diğer Atatürk imzalı ürünlerle ve el yapımı ilginç hediyeler ile bir araya getirilerek müthiş bir sürpriz setine dönüştürülebilir. Size özel teslimat fırsatlarından yararlanmak isterseniz en beğendiğiniz isme özel ruhsatlık tercihinizi hemen belirleyin.

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı İsme Özel Ruhsatlık araç sahiplerinin her geçen gün daha çok tercih ettiği bir tasarım olarak öne çıkıyor. Ebatları ve dış görünüşü ile alternatif hediyelikler arasında özellikle erkeklerin sevdiği bir model olarak yer ediniyor. Diğer yandan araç sahibi kadınların da vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Koruma ve kolay bulunma için ruhsatınıza dost bir dizaynı var.  Her yaştan arkadaşınıza ve dostunuza hediye edebileceğiniz türden özellikleri bir arada bulunduruyor. Rengi ve görünümü ile eşsiz durumda adresinize teslim edilebiliyor.

Küçük şahsi eklemelerle biraz fark yaratmak isterseniz bu ürünü bambaşka bir havaya büründürebilirsiniz. En anlamlı doğum günü sözleri ile birleşerek harika bir sunumla zenginleşecek bir hediye yıllarca unutulmaz. Siz de dostlarınızın severek kullanacağı, fonksiyonelliği ile beğenilecek ve vermekten mutlu olacağınız süper online hediyelikler arasında, hemen kararınızı verin. Müthiş bir tasarımı, çabucak seçip sipariş ederek kolay teslimat ve kampanyalı ödeme koşullarında almanın keyfine varın.