Mühendis Babaya Hediye İsme Özel Esprili Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
94.90 TL
75.92 TL
Ürün Kodu: 16967

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Mühendis olan babanız için çok özel bir hediye tercih ederek onun mutlu olmasını sağlamak istiyorsanız Mühendis Babaya Hediye İsme Özel Esprili Kupa Bardak çok özel bir seçenek sunuyor. Üzerinde baba için anlamlı sözler yer alan bardak aynı zamanda esprili yaklaşımı ile birlikte çok daha keyif verici bir hale geliyor. Babalar gününden doğum gününe kadar babanızın tüm özel günleri için kullanabileceğiniz kupa bardak bu sayede özel bir hediye anlamı da taşıyor.

Mühendisler iş yoğunlukları yüzünden gün içerisinde rahatlamak için sıklıkla içecek tüketmektedir. Bu özel kupa bardak ile babanıza sadece bir hediye vermek ile kalmayacak aynı zamanda gün içinde rahatlamasına da özel bir katkı sunmuş olacaksınız. Tasarımı ve yapısı ile birlikte babanız da bu özel hediyeden büyük bir mutluluk duymuş olacak.

Porselenden yapılan kupa bardak yapısı itibariyle sağlıklı kullanım sunmaktadır. Tüm soğuk ve sıcak içeceklerin kullanımı için uygundur. Üzerinde yer alan baskısı yüksek baskı kalitesine sahip olup zamana ya da kullanıma bağlı olarak silinme, solma ya da eskime göstermez. Her zaman babanızın severek kullanacağı bir hediye anlamı taşır.