Kurumsal Logolu Portatif Şarj

Ürün Kodu : S-3614
99,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Kurumsal Logolu Portatif Şarj Özellikleri:

 • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar, ipad ve ipod'lar ile uyumludur.
 • Ürün boyutları:10.5 cm x 7.5 cm'dir.
 • Yüksekliği 0.5cm'dir.
 • Mikro Usb kablosu ile gönderilecektir. Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.
 • Cİhazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
 • 5000 MaH

Yorumlar

Metin B.
19.12.2015
Çok şik bir şekilde yapılmış powerbank. Daha hediyeyi veremedim. Umarım kapasite içinde sıkıntı olmaz. Teşekkür ederim

AÇIKLAMA

Kurumsal logolu portatif şarj şirketinizde çalışanlara harika bir yen yıl hediyesi olabileceği gibi kuruluş yıldönümünüzde de altınızda çalışanlara harika bir motivasyon hediyesi olacaktır.

Telefonlarımıza ne kadar bağımlı yaşadığımız çağımızda gözle görülür ve elle tutulur ve bir gerçek. Gün içinde hatta bazen gecenin geç saatlerine kadar dahi özel hayatımızı bir kenara bırakıp iş takibi sağlamak, yeni iş anlaşmaları yapmak ve benzer konularda iş ile ilgili yoğun görüşmeler yapıyoruz. Kominikasyon alanında bu telefon konuşmalarının mailleşmelerin ve mesajlaşmalarınızın sekteye uğramasını istemiyorsanız portatif şarjlardan bir adet edinerek yanınızda taşımanız şart. Bu şekilde dışarda olsanız da, telefonunuzu şarj edebilecek pozisyonda olmadığınızda şarjım bitti bitecek endişesi yaşamayacaksınız. Yeni yıl hediyesi olarak  tanıdıklarınıza bu hediyeden armağan ettiğinizde iş konusundaki telefon görüşmeleri asla  yarım kalmayacaktır.

 

Ama portatif powerbankınızın sıradan olması da gerekmez. Şayet kendinize özgü üzerinde iş yerinizin logosunun ve isim özelleştirmelerinin bulunduğu bir powerbank sizi çok daha mutlu edecektir mutlaka. O halde Hediye Sepetinde dilerseniz isim – soy ad özelleştirmeli ve kurumsal logolu kendi power bankınızı oluşturabilirsiniz. Kişiye özel hediye kategorisinde özel hediyelikler arıyorsanız bu logolu isme özel yedek şarj cihazından yararlanabilirsiniz.

 

Öte yandan şirketinize, kurumunuza özel olarak üzerinizde özel logonuzun bulunduğu portatif şarj cihazlarından yaptırabilirsiniz. Böylelikle altınızda çalışanlara, elemanlarınıza harika bir yeni yıl hediyesi üretmiş olacaksınız. Onlara takvim, bastırmak, saat – kalem hediye etmek yerine çok daha işlevsel olacak olan logolu bir power bank armağan ettiğinizde hem motive edici bir hediye sunmuş olacağınız gibi, hem de iş potansiyeli anlamında da akılcı bir hediye vermiş olacaksınız böylelikle. Kişiye özel hediye erkek ya da kadın arayışlarınızın en işlevseli  isme özel logolu  powerbanklar olabilir.

İş hayatının vazgeçilmezi olan bilgisayarlarımız ve akıllı telefonlarımız olmadığında işlerimizde aksama hatta durma olmaktadır. Böylesine aktif bir şekilde kullanılan telefonlarımız ve ipadlerimizin ise tek sorunu hızla tükenen şarjlarıdır.


5000 mAh kapasiteli usb bağlantılı şarj cihazı gittiğiniz her yerde dilediğiniz zaman telefon ve bilgisayarınızı şarj edebilecek üzerinde bulunan lazer işlemeli logo ve isim ile de kurumsal kimliğinize yakışır bir ürün olacaktır. Ofis hediyesi, iş hediyesi, iş arkadaşına hediye olarak iş hayatınızda sürekli birlikte olduğunuz insanalra hediye edebileceğiniz tüm usb bağlantılı cihazlar ile uyumlu şarj aletini hediye edeceğiniz herkes oldukça mutlu olacaktır.