Kurumsal Logo ve İsim Baskılı Kalem Aksesuar Masaüstü Düzenleyici

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
299.90 TL
248.92 TL
Ürün Kodu: 19050

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Masaüstü organizeri 21 x 28 x 21 cm'dir.
  • Masaüstü organizer masif ahşaptan üretilmektedir.
  • Organizerin zemin yüzeyinde 3 adet kalem boşluğu; cüzdan, ataç, Usb, not defteri, gözlük vs. gibi günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz 4 adet cep bulunmaktadır.
  • Masaüstü organizerinin anahtar, kol saati ve bileklik koyma aparatları bulunmaktadır.
  • Cep telefonu standı olarak kullanabileceğiniz bölümde aynı zamanda şarj kablonuz için kanal bulunmaktadır.
  • Özelleştirmeniz organizerin kullanıcıya bakan yüzeyine UV baskı yöntemiyle yazılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kurumsal logo ve isim baskılı kalem aksesuar masaüstü düzenleyici iş hayatında veya evde kullanım için mükemmel bir aksesuardır. Bu muhteşem organizer, 21 x 28 x 21 cm boyutlarındadır ve masif ahşaptan üretilmiştir. Dayanıklı yapısı sayesinde, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Organizerin zemin yüzeyinde üç adet kalem boşluğu bulunur. Ayrıca, günlük eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için dört cep tasarlanmıştır. Bu cepler, cüzdan, ataç, USB, not defteri, gözlük gibi birçok farklı öğeyi tutabilir.

Organizerin anahtar, kol saati ve bileklik koyma aparatları da bulunur. Bu özellik sayesinde, küçük aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Cep telefonu standı olarak kullanabileceğiniz bölüm, aynı zamanda şarj kablonuz için özel bir kanala sahiptir. Bu sayede, telefonunuzu şarj ederken masaüstünüzde daha fazla düzen sağlayabilirsiniz. Özelleştirmeniz için, organizerin kullanıcıya bakan yüzeyine UV baskı yöntemiyle yazılmaktadır. Bu sayede, özel bir hediye yapmak istiyorsanız, logo veya isim gibi özel bir mesaj ekleyebilirsiniz. Son olarak ürün özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Bu sayede, organizere sahip olan kişiye özel bir deneyim sunabilirsiniz. Kapıda ödemeli hediyeler arasında yer alan bu ürünü hemen satın alabilirsiniz.