Kurumsal Logo Baskılı 12li Buton Yaka Rozeti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
124.90 TL
Ürün Kodu: 18734

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 12 adet buton rozet gönderilmektedir.

  • Rozet ölçüsü 44mm çapındadır.

  • Buton rozetin arkası paslanmaz metal iğneli, üzeri ise parlak koruyucu ile kaplıdır

  • Not: ekleyeceğiniz logo rengi ve arka planı ne ise, birebir aynısı basılmaktadır. Örnek görselde birden fazla arka plan rengi ile logo yüklenerek hazırlanmıştır.

  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kurumsal logo baskılı 12li buton yaka rozeti, iş yeri sahibi tanıdıklarınıza hediye etmek için satın alabileceğiniz bir alternatiftir. Aynı zamanda, sahip olduğunuz iş yeriniz için tercih edebileceğiniz bu yaka rozetlerini, firmanızın katılacağı fuar ya da farklı bir toplu organizasyonda kullanmak için de tercih edebilirsiniz. Kendiniz ve görevli çalışanlarınız için satın alabileceğiniz yaka rozetleri, toplu organizasyonlarda firmanızın görünür ve bilinir olmasına katkı sağlayacaktır.

Firmanıza ait logoyu, ürün sipariş işlemleri aşamasında sisteme yükleyerek yaka rozetlerinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Rozetlere yapılacak baskının kaliteli olabilmesi için logo görsellerinin yüksek çözünürlüğe sahip olmasına özen gösterilmelidir. On iki adat olarak gönderilecek olan yaka rozetleri, 44 mm çapına sahiptir. Farklı kumaşlara sahip kıyafetler ile rahatlıkla kullanım sağlayabileceğiniz bu rozetler, kolay takılıp çıkartılabilme özelliğine sahiptir. Rozetlerin arka kısmında yer alan iğne ve kilit sistemleri, paslanmaz metal kullanımı ile tasarlanmaktadır. Kolay bir şekilde satın alma işlemlerinizi tamamlayarak, aynı gün teslim kargo fırsatından da yararlanabilirsiniz. Satın alacağınız rozetler, özel hediye paketi ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.