Kurumsal Hediye Logo Baskılı İsme Özel Rose Katvizitlik

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 16243

Satın Almadan Önce Bilmemeniz Gerekenler:

  • 6cm x 9,5 cm ölçülerindedir.
  • Ortalama 12 adet kartvizitlik veya 5 adet kart (kredi, banka kartı, yeni kimlik) sığmaktadır.
  • Rose metal yüzeyi üzerine lazer ile isim yazılır. Kalıcıdır asla çıkmaz
  • Kurumsal Hediye Logo Baskılı İsme Özel Rose Katvizitlik özenle hediye paketi yapılarak kargolanmaktadır.

İş yaşamında sevdikleriniz için her zaman kullanışlı ve şık olacak bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız özel ve çekici tasarımı ile birlikte Kurumsal Hediye Logo Baskılı İsme Özel Rose Katvizitlik harika bir seçenek oluşturuyor. Bu özel kartvizit kullanımı sunan hediye başta kartları güven içinde taşımayı sağladığı gibi pratik yapısı itibariyle de her zaman kartların ulaşılabilir olmasına yardımcı oluyor.

Sevdiklerinizi şık tasarımı ile birlikte çok mutlu edecek olan bu özel ürün ile birlikte onların iş yaşamında kartlarını gerekli hallerde daha rahat bir şekilde vermelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sadece kişisel kartları için değil kimlik ya da kredi kartı gibi kartlarını da kullanmalarını sağlayacak olan ürün bu sayede çok amaçlı kullanımlar için de uygundur.

Hafif ve dayanıklı yapısı ile günlük yaşam içinde rahat bir taşıma imkânı sunan ürün sayesinde yakınlarınız özel bir rahatlık elde edecekleri gibi aynı zamanda isme özel olarak tasarlandığı için de kendilerini ayrıcalıklı hissedecekler ve hediyelerini her kullandıklarında sizi anımsayacaklardır.