Klasik Benzin Pompası Müzik Kutusu

Ürün Kodu: 12847

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 31 cm x 11 cm x 8 cm ölçülerindedir.
  • Sert dayanıklı plastik malzeme.
  • Kırmızı ve Yeşil renk seçeneği bulunmaktadır.
  • Kurma kolu kurulduktan sonra benzin pompası yerinden çıkarılarak müziği başlatabilirsiniz.
  • Müzik çalınca benzin pompasının ön yüzündeki rakamlar dönmektedir.
  • Benzin pompası müzik kutusunun önünde yüzük kolye gibi eşyalarınızı koyalabileceğiniz aynılı bölümü vardır.
  • Müzik kutusunda Beethoven Für Elise parçası çalmaktadır.
  • Klasik Benzin Pompası Müzik Kutusu hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

Özel günlerde resimden puzzle yapma ya da müzik kutusu almanın modası kolay kolay geçmiyor. Özellikle de müzik kutuları, son dönemde daha da çeşitlenerek çoğalmaya başladı. Birbirinden yaratıcı müzik kutularıyla sevdiklerinize nostaljik bir hediye vermenin ayrıcalığını tadabilirsiniz. Bazı müzik kutuları meslek dallarına kişilerin özel becerilerine ve ilgi alanlarına göre şekillenebilmektedir. Hediye Sepeti platformunda yer alan müzik kutusu kategorisinden son derece yaratıcı müzik kutularına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ölçüleri 31x11 cm şeklinde olan klasik benzin pompası görünümündeki bu sempatik müzik kutusu ile fark yaratabilirsiniz. Nostaljik bir değere sahip olan bu şık müzik kutusu ile naif ve ince kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Klasik benzin pompası temalı müzik kutusu oldukça güçlü bir malzemeden yapılmıştır. Bu da ürünü darbelere karşı dayanıklı kılmaktadır. Kırmızı ile yeşil renk opsiyonları arasından kendi zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Ürün elinize ulaştığınızda çalıştırmak için kurma kolunu kurmalısınız. Hemen akabinde ise benzin pompasını bulunduğu yerden çıkarmalısınız. Bunu yapar yapmaz o harika müziğin varlığını hissettirmeye başladığını göreceksiniz.

Beethoven’in klasik eserlerinden Für Elise ile kalbinize dokunan bu özel müzik kutusu, zarar görmeyecek şekilde paketlenir ve üstelik aynı gün kargoya verilir. Hem diğer müzik kutusu modellerine ulaşmak hem de bu ürünü sipariş etmek için Hediye Sepeti platformunu değerlendirebilirsiniz. Puzzle modelleri gibi çok daha farklı nostaljik ürünlere de yine burada yer alan kategoriler aracılığı ile ulaşmanız oldukça kolay.