Kız Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi

Ürün Kodu : 16561

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün Boyutu 15.5 cm x11 cm ebatlarındadır.
  • 4 adet melodi çalmaktadır.
  • 3 adet pil ile çalışmaktadır.
  • Piller kutu içerisinden çıkmaktadır.
  • Kız Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgililer gününe özel hediyeler tercih etmek bu özel günü daha ayrıcalıklı ve sevgi dolu bir şekilde yaşamak adına önemlidir. Sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ifade etmek için harika bir seçenek oluşturacak Kız Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi sayesinde şimdiye kadar aldığı en güzel ve romantik hediyeyi verebileceksiniz.

Her sevgilinin hediye olarak almaktan mutluluk duyacağı bu armağan sevgililer gününün önemini çok daha özel bir hale getirecektir. Özel dört farklı melodisi ile birlikte aşkınızın ezgisi olacak bu özel kar küresi aynı zamanda ışığı sayesinde de hoş bir görünüm yaratmaktadır. Sevgilinizin evinde ya da işyerinde en güzel köşede tutacağı bu hediye ile 14 Şubat’ı çok güzel ve ayrıcalıklı bir şekilde geçirebileceksiniz.

Sevgililer günü her ne kadar yılda bir kez kutlanıyor olsa da sevgiliniz için herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz her zaman bu özel hediyeyi tercih edebilirsiniz. Böylece sıradan bir gününü de sevgiyle geçen özel bir gün haline getirebilir ve onu her zaman mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Özel ve sevimli tasarımı ile bu hediye sevgilinizin gülümsemesine ve sizin de mutlu olmanıza yardım edecek.