Kişiye Özel Yıldız Haritası Fotoğraf Baskılı Çerçeve

3 Saat 35 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
64.90 TL
Ürün Kodu : 16880

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Özelleştirme alanında verdiğiniz konum, saat ve tarih üzerine sizin için bu özel günün yıldız haritası çıkartılarak kişiye özel tasarım üzerine konumlandırılır.
  • Fotoğraf baskınızın daha kaliteli olması için en az 1 MB olmasına dikkat ediniz.
  • Çerçeve A4 boyutlarında, sert bir malzeme olan forex üzerine basılacak.
  • Çerçeve : En: 27 cm Boy: 33 cm Kalınlık: 1 cm
  • Kişiye Özel Yıldız Haritası Fotoğraf Baskılı Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinizin doğum günleri çok özel günlerdir. Doğum günleri onların yaşama geldikleri günü ifade etmenin yanında aynı zamanda sizin de yaşamınızda olmalarını ifade eder. Bu yüzden doğum günlerinde sevdiklerinize özel doğum günü hediyesi yapımı armağanları ile en güzel ve doğru hediyeleri seçerek onların çok mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Yıldız Haritası Fotoğraf Baskılı Çerçeve sayesinde sevdiklerinizin şimdiye kadar alacakları en özel hediyelerden birisini kendilerine verebileceksiniz. Yıldız haritası ile hazırlanacak olan bu özel çerçeve evde ya da işyerinde sevdiklerinizin her zaman göz önünde olacaktır.

Tasarımı ile dikkat çeken ve yıldız haritası içeren çerçeve, doğum gününü çok daha anlamlı hale getiriyor. Yıldız haritaları sevdiklerinizin doğdukları anda gezegenlerin ve yıldızların konumunu ifade eder. Bu sayede onların astrolojik geçmiş ve gelecekleri hakkında yorum yapmaya da olanak tanır. Sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek olan bu özel çerçeve yüksek baskı kalitesine sahiptir. Böylece her zaman büyük bir mutluluk yaratır ve sevdiklerinizin doğum gününü unutulmaz hale getirir. Sevgiliniz ya da eşiniz başta olmak üzere tüm yakınlarınızın doğum günleri için tercih edeceğiniz bu özel çerçeve ile mutluluk da çok kolay bir şekilde mümkün oluyor.