Kişiye Özel Metal Çakı

Ürün Kodu : S-3047
29,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

Bu şık çakı sayesinde sevdiklerinize çok orijinal ve aynı zamanda da konforlu bir hediye sunmuş olacaksınız.

Çakılar, macera tutkunu erkeklerin ellerinden düşürmedikleri objelerdendir. Kamp yaparken, ava çıkarken, balık tutarken, pikniklerde bilimum yerlerde olur olmadık zamanlarda çakıya ihtiyaç duyulabilir. Minimal, tip – top küçük tasarımları sayesinde hemen her cebe sığabilen bu küçük bıçak türevlerine ne zaman nerde ihtiyaç duyulacağı asla belli olmaz. Yanı sıra bir çakıyla ne kadar çok iş yapabileceğini tahmin bile edemezsiniz.

Hediye Sepeti’nde incelemekte olduğunuz bu çakı da sevdiklerinizin birçok işine yarayacak ve onlar için çok kullanışlı bir obje olacaktır. 9 cm boyunda ve 2,5 cm eninde olan bu paslanmaz çelik çakı da kalitesinden ötürü tanıdıklarınıza evladiyelik bir ürün olarak hizmet edecektir. 2 adet küçük, 2 adet büyük keskin – sivri bıçağa, bir adet burgu tirbişon uca sahip olan bu şık çakı aynı zamanda lazer baskı teknikleri uygulanarak sevdiğiniz kişinin de adını üzerinde taşıyacaktır. Erkek için hediye seçenekleri konusunda maceracı bir ruh taşıyan erkek arkadaşlarınıza bu şık çakıdan çekinmeden alabilirsiniz.

Sevgiliye alınacak hediyeler erkek için bir an öne çakınızı özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Hadi, bu tasarım harikası ergonomik çakı için hemen siparişlerinizi oluşturarak sevdiklerinize hediye hazırlığına başlayın. 10 parmağında 10 marifet taşıyan bu çakı sayesinde hediye sahibinin artık yanında hiçbir alet – edavat taşımasına gerek kalmayacaktır. En güzel hediyeliklerin her zaman ana yurdu olan Hediye Sepeti, doğayla her zaman iç içe yaşamayı seven erkek arkadaşınızı da unutmadı.

Farklı hediyelerden hoşlanan arkadaşınıza isme özel çok fonksiyonlu metal çakı hediye edebilirsiniz. Evde, piknikte işini kolaylaştıracak bu çakı üzerindeki yazılarda asla silinme olmayacaktır. İhtiyacınız olan birçok şeyi bir arada bulabileceğiniz kişiye özel çakı sadece sizin isminize özel olacak.


Sizinde arkadaşınızın böyle bir çakıya ihtiyacı varsa ona bir çakıdan daha fazlasını hediye edin ve ona özel tasarladığınız bu hediye ile sizi sürekli hatırlamasını sağlayın.

 

Kişiye Özel Metal Çakı'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kapalı konumda ölçüleri 9cm boy 2.5cm en 1.5cm derinliğindedir.
  • Paslanmaz parlak çelik üzerine lazer işleme yapılmaktadır.

Yorum Yaz

fadime a.
teşekkür
üç günde ürün elime geçti. hediye paketiniz çok şık. teşekkürler
16.12.2016
mehmet k.
teşekkür
Sipariş ettiğim çakı zamanında geldi. hediye paketi çok şık,çakı istediğimden daha kaliteli. yazı mükemmel.özellikle paketleme için tekrar teşekkür etmek istiyorum. zaten pakete bakınca işin ciddiyeti kendini gösteriyor.sizlerle ilk alışverişim bundan sonra benden hediye alacaklar çok şanslı.hayırlı alışverişler bol bereketli kazançlar dilerim. NOT: materyali bizden olmak üzere yazı yazma işini yapmanızı arzu ederdim. çünkü bazı zaman hediye edeceğim şeyler sizde olmuyor yada ben kendim özel yapıyorum. yazı yazdırmak anlamında sıkıntı çekiyorum.Acizane öneridir. mehmet kaygusuz/İstanbul
19.09.2016
Su .
Beklediğimden çok daha güzel ve kaliteli çıktı. Tavsiye ederim.
10.08.2016
Sibel Ç.
Memnuniyet
Aynı ürünü ikince kez sipariş verdm tam beklediğm gbi teşekkürler
05.04.2016
Sultan .
Güzel ürün teşekkürler hediye sepeti...
21.10.2015
Merve .
Beklediğimden çok daha kaliteli bir ürün.
18.06.2015