Kişiye Özel Metal Çakı

Ürün Kodu : S-3047
29,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Kişiye özel metal çakı sayesinde babanıza en  güzel babalar günü hediyesini verebileceğiniz gibi,  sevgilinize  de en güzel hatıralığı verebilirsiniz Değişik doğum günü hediyeleri arıyorsanız örneğin bu ürün erkekler için mükemmel bir seçenek olacaktır.

 

Üzerinde bir adet açacak, burgu – tribişon, bir adet standart bıçak, keski – makas, yıldız uç, tırnak temizlemeden törpülemeye kadar kullanabileceğiniz küçük bir bıçağında bulunduğu bu çok amaçlı çakı, sevdiğiniz erkeğe hediye edebileceğiniz işlevsel bir hediye olacaktır. Erkek hediyeleri konusunda bu çakıdan kesinlikle yararlanabileceğinizi düşünüyoruz.

 

Kaliteli madenden oluşan bu çok amaçlı metal çakı, tırtıklı kaydırmaz formuyla tutma ve kullanım esnasında elinizden kaymaz niteliklerdedir. Tüm bu işlevselliklerinin yanı sıra isme özel oluşu da büyük bir özellik. Babalar günü için hediye önerileri arıyorsanız, bu çakı  doğa düşkünü babanıza mükemmel bir hediye olabilir.

 

Özellikle maceracı ruha sahip olan insanların, açık havada piknik yapmaya, doğada kamp yapmaya meraklı avcıların ya da doğa sporlarıyla uğraşan kişilerin çok işine yarayacak bu çakı özgür ruha sahip kişilikler için uygun bir hediyelik olacak. Şık paketinde sevdiklerinize armağan edeceğiniz bu çakı her yönüyle onları çok sevindirecektir. Zira ürün gerek kalitesi gerekse üzerinde bulunan şık yazı tasarımı ile hediye ettiğiniz kişiyi çok etkileyecek. Kişisel hediye liklerle sevdiklerinizi neşeye boğacak olan Hediye Sepeti farklı hediye seçenekleriyle her zaman emrinizde.

Bu şık çakı sayesinde sevdiklerinize çok orijinal ve aynı zamanda da konforlu bir hediye sunmuş olacaksınız.

Çakılar, macera tutkunu erkeklerin ellerinden düşürmedikleri objelerdendir. Kamp yaparken, ava çıkarken, balık tutarken, pikniklerde bilimum yerlerde olur olmadık zamanlarda çakıya ihtiyaç duyulabilir. Minimal, tip – top küçük tasarımları sayesinde hemen her cebe sığabilen bu küçük bıçak türevlerine ne zaman nerde ihtiyaç duyulacağı asla belli olmaz. Yanı sıra bir çakıyla ne kadar çok iş yapabileceğini tahmin bile edemezsiniz.

Hediye Sepeti’nde incelemekte olduğunuz bu çakı da sevdiklerinizin birçok işine yarayacak ve onlar için çok kullanışlı bir obje olacaktır. 9 cm boyunda ve 2,5 cm eninde olan bu paslanmaz çelik çakı da kalitesinden ötürü tanıdıklarınıza evladiyelik bir ürün olarak hizmet edecektir. 2 adet küçük, 2 adet büyük keskin – sivri bıçağa, bir adet burgu tirbişon uca sahip olan bu şık çakı aynı zamanda lazer baskı teknikleri uygulanarak sevdiğiniz kişinin de adını üzerinde taşıyacaktır. Erkek için hediye seçenekleri konusunda maceracı bir ruh taşıyan erkek arkadaşlarınıza bu şık çakıdan çekinmeden alabilirsiniz.

Sevgiliye alınacak hediyeler erkek için bir an öne çakınızı özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Hadi, bu tasarım harikası ergonomik çakı için hemen siparişlerinizi oluşturarak sevdiklerinize hediye hazırlığına başlayın. 10 parmağında 10 marifet taşıyan bu çakı sayesinde hediye sahibinin artık yanında hiçbir alet – edavat taşımasına gerek kalmayacaktır. En güzel hediyeliklerin her zaman ana yurdu olan Hediye Sepeti, doğayla her zaman iç içe yaşamayı seven erkek arkadaşınızı da unutmadı.

Farklı hediyelerden hoşlanan arkadaşınıza isme özel çok fonksiyonlu metal çakı hediye edebilirsiniz. Evde, piknikte işini kolaylaştıracak bu çakı üzerindeki yazılarda asla silinme olmayacaktır. İhtiyacınız olan birçok şeyi bir arada bulabileceğiniz kişiye özel çakı sadece sizin isminize özel olacak.


Sizinde arkadaşınızın böyle bir çakıya ihtiyacı varsa ona bir çakıdan daha fazlasını hediye edin ve ona özel tasarladığınız bu hediye ile sizi sürekli hatırlamasını sağlayın.

 

Kişiye Özel Metal Çakı'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kapalı konumda ölçüleri 9cm boy 2.5cm en 1.5cm derinliğindedir.
  • Paslanmaz parlak çelik üzerine lazer işleme yapılmaktadır.

Yorum Yaz

Hüseyin Y.
Harika
Hediyesepeti sitesinde ilk alışveriş deneyimimdi. Erkek arkadaşıma aldığım hediye zamanında yani tam arkadaşımın doğum gününde eline ulaştı. Ürün eksiksiz ve iyi hazırlanmıştı. Artık bütün hediye işlerimde güvenebileceğim bir site var teşekkürler.
18.05.2017
Vahide Z.
Memnuniyet
Siparisimin bu kadar hızlı geldigi icin tesekkur ederim
11.05.2017
fadime a.
teşekkür
üç günde ürün elime geçti. hediye paketiniz çok şık. teşekkürler
16.12.2016
mehmet k.
teşekkür
Sipariş ettiğim çakı zamanında geldi. hediye paketi çok şık,çakı istediğimden daha kaliteli. yazı mükemmel.özellikle paketleme için tekrar teşekkür etmek istiyorum. zaten pakete bakınca işin ciddiyeti kendini gösteriyor.sizlerle ilk alışverişim bundan sonra benden hediye alacaklar çok şanslı.hayırlı alışverişler bol bereketli kazançlar dilerim. NOT: materyali bizden olmak üzere yazı yazma işini yapmanızı arzu ederdim. çünkü bazı zaman hediye edeceğim şeyler sizde olmuyor yada ben kendim özel yapıyorum. yazı yazdırmak anlamında sıkıntı çekiyorum.Acizane öneridir. mehmet kaygusuz/İstanbul
19.09.2016
Su .
Beklediğimden çok daha güzel ve kaliteli çıktı. Tavsiye ederim.
10.08.2016
Sibel Ç.
Memnuniyet
Aynı ürünü ikince kez sipariş verdm tam beklediğm gbi teşekkürler
05.04.2016
Sultan .
Güzel ürün teşekkürler hediye sepeti...
21.10.2015
Merve .
Beklediğimden çok daha kaliteli bir ürün.
18.06.2015