Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Kişiye Özel Kaşeli Kalem

Ürün Kodu: 8396

Kişiye Özel Kaşeli Kalem özellikleri:

  • Kaşe bölümünde 4 satır yazı alanı bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi bu bölüme yazdırabilirsiniz.
  • GoldRing marka.
  • Alman yapımı.
  • Arkasında kaşe baskı bölümü.
  • Dokunmatik telefon ve tablet kullanımı için dokunma bölümü.

Kalbinizde farklı bir yeri olan yakın dostlarınıza, iş çevrenize ya da vip oldukça karakterli bir görünüm sergileyen,  özel bir hediye vermek ister misiniz? O zaman bu kalem tam da bu hediye formatına uygun bir profildedir. Şık tasarımı, elegan yapısı Alman patentiyle hiç düşünmeden bu ürünü tanıdıklarınıza armağan edebilirsiniz.

Bu tükenmez kalem Alman menşeli olup, Goldring markası taşıyor. Öte yandan üzerinde isme özel ad – soy ad baskısı bulunuyor. Sırdan kişiye özel kalemlerin dışında bu kalemin ekstradan bir özelliği daha var. Bu özelliğiyse kalem tasarımında arkasına ustaca saklanmış olan kaşe bölümü. Kalemi daha da özel kılan kaşe bölümüne kalemin sahibi kişisel bilgilerini, telefon numarasını, iletişim bilgilerini v.b. dilediği bilgileri yazdırabiliyor. Daha bitmedi! Dilerseniz bu kalemi kullanarak özel ucu sayesinde tablet ve telefonlarınızın dokunmatik alanlarını yönetebilirsiniz. Kişiye özel kalem arayışınızı bu noktada bitirebilir ve bu kalemi tüm tanıdıklarınıza gönlünüz rahat bir şekilde hediye edebilirsiniz.

Çok fonksiyonlu bu özel ve sıra dışı kalemi iş adamı, seo, ofis çalışanı tüm dostlarınıza ve tanıdıklarınıza gururla armağan edebilirsiniz. Antrasit renginde, gold detaylı bu kalem özel – şık kutusunda sevdiklerinize gönderilecektir. Terfi hediyesi olarak da değerlendirebileceğiniz bu ürünü tanıdıklarınıza terfi ettiklerinde de  hediye edebilirsiniz örneğin. Büro – ofis çalışanlarının yanlarından ayırmadıkları ve en çok kullandığı objelerden biri olan tükenmez kalemler, sıradan olmamalıdır. Presentable görünümün bir parçası olacak olan ve şıklığı tamamlayacak olan kalemler her zaman büro çalışanlarını bir adım öne taşır. İşte tamda bu noktada bu kalem, armağan sıralamasında en önde duruyor. Erkeğe en güzel hediye kategorisinde de yer alabilecek olan bu hediyeyi erkek arkadaşlarınıza de gönderebilirsiniz.

Gerçekten işlevsel ve şık bir kalem istiyorsanız kişiselleştirilebilen kalem tam size göre. Alman kalitesi ile üretilen kalem hediyesepeti.com farkı ile isminize özel olarak yapılmaktadır. Kalemin arka kısmında işlevsel ve dışarıdan belli olmayan kaşe bulunmaktadır.

Kaşe bölümünde 4 satır yazı alanı bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi bu bölüme yazdırabilirsiniz.