Kişiye Özel Tavla

(47 Ürün)
Kategoriler
Kişiye Özel Tavla
47 Ürün
Filtrele

Kişiye Özel Hediyelik Tavla İle İlgili Editör Açıklamaları

“Penc-u se… Severler güzeli genç ise!”… Tavla tutkunlarının en çok kullandığı sözlerden biridir. Oynaması son derece keyifli bir oyun olan tavlayı, daha eğlenceli bir hale getirmeye ne dersiniz? Hediye Sepeti, tavla tutkunları düşünülerek hazırlanan kişiye özel tavla takımı seçeneklerini sizlerle buluşturuyor. Babanıza, sevgilinize, komutanınıza veya herhangi bir arkadaşınıza hediye edebileceğiniz çok özel tavla setleri, özel günlere anlam katacak cinsten, etkileyici bir tercih olacaktır.

 

Kişiye Özel Hediyelik Tavla Fiyatları

Kişiye Özel Tavla Tavla Fiyatı
İsme Özel Tavla 149,90 TL
VIP Hediye Kişiye Özel Tavla 399,90 TL
Canım Babama Tavla 129,90 TL
Çiftlere Özel Damalı Tavla 399,90 TL
Sevgililere Özel Tavla 374,90 TL
Çiftlere Özel Yıldönümü Tasarımlı Tavla 149,90 TL
Çiftlere Özel Pul Yuvalı Ahşap Tavla 499,90 TL
Öğretmenler Günü Hediyesi Tavla 349,90 TL
Atatürk İmzalı Ceviz Tavla 349,90 TL

 

Sizin için özel insanlara belki de en özel hediye isme özel tavla olacaktır. Sevdiklerinizin ilgi alanlarını, mesleklerini ve keyif aldıkları oyunları dikkate alarak seçeceğiniz bir hediye özel günlerde gönülleri fethetmenizi ve fark yaratmanızı kolaylaştıracaktır. Misafirlerinizi tavlaya davet eden ve tavla oynamaktan çok keyif alan babanıza doğum günü için kişiye özel bir hediyelik tavla takımı hazırlatarak çok mutlu edebilirsiniz. Tavla keyfini iki katına çıkaracak bu özel hediye, babanızın kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Sizin için çok değerli olan babanıza sevginizi anlatırken sunabileceğiniz etkileyici bir hediye arıyorsanız doğum günü veya Babalar Günü gibi özel zamanlarda onun ismine özel bir tavla hazırlatabilirsiniz.

Damalı bir tavla ile arkadaşınıza iki oyun birden hediye edebilir, ya da pul yuvalı bir tavla seti ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Kıymetli arkadaşınızın doğum gününde vereceğiniz bu özel hediye kendisini çok değerli hissetmesini sağlayacaktır. Uzun yıllar kullanılabilecek ve asla zarar gelmeyecek hediyelik tavla, arkadaşınıza sık sık sizi anımsatacak anlamlı bir hatıra olacaktır. Özel günlerde sevdiklerinize sıradanlıktan uzak hediyeler vermekten hoşlanıyor, onlara farklı duygular yaşatmak istiyorsanız tavla tutkunu erkek dostlarınıza böyle bir jest yaparak çok mutlu edebilirsiniz.

Hediye Sepeti olarak birçok tavla seti seçeneğini sizlerle buluştururken, hediyeyi alacağınız kişiye de dikkat ediyor, onlara hitap edebilecek türden tercihler yapmanıza destek oluyoruz. Örneğin kişiye özel ahşap tavla sevgili için tercih edilecekse çiftin isimlerine özel bir tasarım yapılıyor. Dijital oyunlardan çok tavla gibi eski ve insanlarla ilişki içinde olunan oyunları tercih eden sevgilinize yıl dönümünüzde veya doğum gününde ömür boyu saklamak isteyeceği bir hatıra bırakabilirsiniz. İsimlerinize özel olmasıyla sevgilinizi çok etkileyecek tavla, birlikte oynadığınızda yenilse bile keyif almasını engellemeyecek bir detay olarak göze çarpacaktır. Erkek sevgiliye ilginç hediye seçenekleri arasında göz kırpan isme özel tavla son derece şık bir tasarımla, kişiselleştirilmiş bir şekilde onunla buluştuğunda mutluluk duyacağı bir ambiyans oluşturacaktır.

Hayatınızdaki çok değerli insanların keyifli anılarına dokunmak adına, tavla tutkunları için tercih edeceğiniz isme özel hazırlanmış şık bir tavla seti ideal bir tercih olacaktır. Kadın ya da erkek tavladan keyif alan dostlarınızı mutlu etmenin bir seçeneği olarak tavla setleri akılda kalıcı bir tercih olacak, sık sık sizi anımsamalarını sağlayacaktır. Genellikle birçok evde bulunan tavla setini, dostlarınıza yeni ev hediyesi olarak da götürebilirsiniz. Yeni bir eve yerleşen dostlarınızın mutluluğunu paylaşırken onların hayatına ufak da olsa bir dokunuş yapmak adına, evlerinin en özel köşesine yerleşecek isimlere özel bir tavla ile anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Sevdiklerinizi en sıra dışı, en özel ve etkileyici hediye seçenekleriyle mutlu edebilmeniz için sizleri orijinal hediye fikirleriyle buluşturan Hediye Sepeti’nde tavla fiyatları da oldukça uygun. Yakınlarınıza farklı bir hediye arayışınıza son vermek için tavladan keyif alan, tavla oynamayı sevenler için tercih edebileceğiniz isme özel ahşap tavla seti gerçekten etkileyici bir seçenek olacak ve sevdiklerinize ilginizi hissettirmenizi sağlayacaktır.