Kişiye Özel Dekoratif Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 16653

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin UV baskı ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 14 cm x 3 cm ölçüsündedir.
  • Akrilik Levha 4mm kalınlığındadır.
  • Alt ahşap kaide ile toplam lamba ölçüsü 18 cm x 14 cm.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Kişiye Özel Dekoratif Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Romantik hediyeler erkeğe ve kadına çok özenli bir şekilde seçilmeleri gerekir. Sevgililer için birbirlerine hediye almak çok önemli olduğu kadar hediyenin beklenen etkiyi göstermesi için ayrıcalıklı olması ve kişiye özel tasarlanması da büyük önem taşır. Tamamen sevgilinizi ya da eşinizi çok mutlu edecek Kişiye Özel Dekoratif Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba sayesinde romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Bu özel tasarım hediye görünümü itibariyle sevgilinizi ya da eşinizi çok mutlu edecektir. USB bağlantısı ile çeşitli elektronik cihazlar ile bağlantısı yapılabilir ve bu sayede kolay ve pratik bir şekilde kullanıma hazır hale gelir. Alt kısmında ahşap kullanılması sayesinde yüzey üzerinde çok kolay bir şekilde durur ve sallanma yaşamaz.

Sevgilinizi ya da eşinizi çok mutlu edecek bu lamba çalışma masasında, raflarda ya da küçük dolapların üzerinde durarak her zaman aşkınızın parıltılarını etrafa saçmaya yardımcı olur. Üzerine yüksek baskı kalitesi ile seçeceğiniz, mutluluk anlarınızı gösteren fotoğrafların basılacağı lamba bu sayede tamamen size ve hediye vereceğiniz sevdiğinize özel olarak tasarlanmaktadır. Uzun ömürlü kullanım sunan lamba yaymış olduğu ışık sayesinde aşkınızın her zaman büyüklüğünü ve değerini ifade etmenize yardımcı olacaktır.