Kalp Saksılı Minyatür Sukulent Bahçesi

Ürün Kodu : S-8331
119,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kalp Saksılı Minyatür Sukulent Bahçesi​ özellikleri

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 10 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Yorumlar

Dorukhan p.
15.02.2017
Güzel ürün
Ürünün ambalajı titizlikle ve özenle yapılmış idi. İstediğim tarihte teslim edildi. Herkese tavsiye ederim.

AÇIKLAMA

 

Kalp saksılı minyatür sukulent bahçesi hediyesi ile sevgiliye göndereceğiniz hediye anlayışınız da değişecek.

Biricik sevgilinize hep aynı hep aynı hediyelerden aldığınızdan dolayı ufak çaplı bir baygınlık geçiriyorsanız artık bu konuya bir yenilik akımı getirebilirsiniz. Özel günlerden eşinizin ya da sevgilinizin yaş gününde, yıl başında, sevgililer gününde veya yıldönümünüzde ona yaptırdığınız ölmeye mahkum çiçek buketleri artık tarih oluyor.

Çünkü şimdilerde sevdiğinize vereceğiniz çiçek bahçeleri çok trend. Kalp saksılı minyatür sükulent bahçe de buna en güzel örneklerden. Saksısından tutunda, kalpli kabartmalarına, içinde bulunan çim sürgünlerine hatta sokak lambasından, sukulent bitkilerine, çiçeklerinden bankına kadar bu bahçeler ir ha-ri-ka! Kız sevgiliye doğum günü hediyesi aradığınız zamanlarda bu bahçeyi gören partneriniz bu  tatlı ve gösterişli  minyatür bahçeyi gördüğünde tam 12’den vurulacaktır.

 

Kim bilir bu güne dek sevdiğiniz kadına özel günlerde gönderdiğiniz ölmeye mahkum şaha şahalı çiçek buketleri için ne kadar büyük bir bütçe ayırmışsınızdır. Artık bu hüsrana bir son verin ve ona bundan sonraki özel günleri için muhteşem görünüşlü isme özel olabilecek yapıdaki bu ölümsüz bahçelerden armağan edin diyoruz. Sevgililer günü hediye fikirleri arasında değerlendirebileceğiniz bu harika  armağan  onu çok etkileyecektir.

 

En güzel yılbaşı çiçeği, doğum günü buketi yada yıldönümü aranjman bitkileri şimdilerde sukulent bahçesi bitkilerinden türetiliyor. Siz de akıllılık edin ve bu son moda trende uyun. Asla pişman olmayacaksınız. Zir her yanına gittiğinizde bu güzel hediyeyi ölmüş çiçekler gibi çöpte görmek yerine daima aşkınız kadar taze ve capcanlı görebileceksiniz.  Dilerseniz tatlı sevgilinize ofis hediyesi, yeni iş hediyesi olarak da tasarlatabileceğiniz kalp saksılı minyatür sukulent bahçenin tasarımı gördüğünüz gibi bir harika.