Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Kahve Severlere Motivasyon Mesajlı Çelik Termos

Ürün Kodu: 12939

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Termos 20cm x 8cm ölçülerinde, 400ml hacmindedir.
  • İçi ve dışı paslanmaz çeliktir.
  • Kolay açılır ve kapanır sızdırmaz silikon contalı özel kapak.
  • İçine koyduğunuz sıcak yada soğuk sıvıyı kendi sıcaklığında uzun süre tutar.
  • Termos üzerindeki özelleştirmeler lazer kazıma ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerimizi mutlu etmenin türlü türlü yolları farklı farklı yöntemleri olsa da onlara özel olan her şeyin kendilerini memnun ettiğini biliriz. Bunun için de doğum günü sözleri arkadaşa verilecek en değerli ve kıymetli hediyeler arasında yer alır. Aynı zamanda kendisini özel hissetmekle beraber sizin ona söylediğiniz sözün onun hayatında derin bir anlamı ve unutamayacağı bir anı olarak hep var olacağını belirtmemiz gerekir. Bu bağlamda kahve tutkunu bir arkadaşa alınabilecek en güzel hediyenin çelik bir termos olacağını söyleyebiliriz. Üstelik motivasyon mesajı ile birlikte…

Arkadaşınıza değişik doğum günü sürprizleri yaparak onu mut edebilir, güzel bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendisinin işine yarayacak bir hediye vererek gün boyu kullanacağı ve kullandıkça sizi hatırlayacağı bir parça bırakarak kendisini özel ve değerli hissettirebilirsiniz. Gri, mavi, mor, pembe ve yeşil renk seçeneklerinden oluşan ürünü hediye edeceğiniz kişinin zevkine göre seçerek onu şaşırtarak mutlu edebilirsiniz.

Termosun üzerindeki motivasyon mesajı ile termosu alır almaz kendini mutlu hissedecek olan arkadaşınız için yapacağınız en büyük iyilik bu olacak. Hele bir de kahve olmazsa olmazları arasındaysa bu durum iki katı değer kazanıyor diyebiliriz. Çünkü kahve severler için termos oldukça çok şey ifade eder. Termosun dökülmeyi engelleyen yapısı ve sıcaklığı uzun süre kalıcı kılan formülü ile kahveler uzun yolculuklarda yanınızda taşıyabileceğiniz yegâne parçanız olabilir.