İsim Yazılı Littmann Classic III Steteskop

Ürün Kodu : S-2981
499,00 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Hasta olunca sığındığımız en doğru liman doktorlarımızdır. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk"ün söylediği gibi "Beni Türk doktorlarına emanet ediniz" sözü ile de doktorlarımıza olan güvenin ne denli yerinde olduğunu derinden hissedebiliriz. Hastalıklarımızın sorununu çözen ve en doğru ilaçlar ile sağlığımıza tekrar kavuşmamızı sağlayan doktorlarımıza hediye edebileceğimiz en değerli hediyelerden birisi İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann® olacaktır. Bir dünya markası olan ve bu konuda kusursuz tasarımları ile göz dolduran Littmann marka steteskop üzerine işlenecek isim ile kalıcı ve işlevsel bir ürüne sahip olabilirsiniz. Yüksek performans sunan dinleme çanı, üşütmeyen çan çevresi, yumuşak kulaklıkları ve kolay taşınabilir olması sebebiyle oldukça özel bir üründür.

Minnettar olduğunuz doktorunuza ya da doktor olmaya hak kazanmış arkadaşınıza tebrik amaçlı alabileceğiniz İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann® onları gurulandıracak çok özel bir hediye olacaktır. Oldukça özel olan steteskop üzerine arkadaşınızın doktor ünvanı ve ismi yazılarak daha özel bir hale getirilebilirsiniz. Dünyanın en kutsal mesleklerinden birini yapan arkadaşınız için özel bir günde alacağınız en güzel hediye alternatifi steteskop olacaktır. Mesleğini icra ettiği her dakika ona sizi hatırlatacak bu hediye kendini özel hissetmesini sağlayacak belki de tek hediyedir.


İsim Yazılı Steteskop 3M™ Littmann®"ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Yüksek performanslı tek lümenli dinleme çanı.
  • Patentli asma diyafram.
  • Üşütmeyen çan çerçevesi.
  • Littmann steteskop patentli yumuşak kulaklık başlıkları.
  • Rahatlık, dayanıklılık ve kolay taşınabilirlik.

Yorum Yaz

ELMAS C.
Steteskop
Kardeşime aldığım bir hediye idi. Çok hızlı geldi ve çok güzel paketlenmişti. Yazdığımız not ise çok hoş bir el yazısı ile yazılmıştı. Ürün zaten bir harika. Teşekkürler!
06.09.2017
Melis Ö.
Happy with hediye sepeti
I am satisfied with hediye sepeti's product and fast (delivery)service.
05.07.2017
Merve G.
Ürünüm siparişi verdikten 1 gün sonra elime ulaştı. Görsedeki ile bire bir aynı. Gönderi hızı ve kaliteniz için teşekkür ederim.
29.04.2016
Burcu .
Hediye
Ürün görselin aynısı ve şık bi şekilde paketli geldi. Garanti belgesi de kutunun içinde. Ben memnun kaldım
15.03.2016
nurbanu k.
hızlı gönderim, güvenli alışveriş, görselle aynı ürün
11.08.2015
Ceren C.
HIZLI GÖNDERİMDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM, GAYET İYİ BİR SİTE.
11.05.2015