İmza Tasarımlı Kişiye Özel Ajanda

Ürün Kodu : 13884

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 24cm x 17cm ölçülerindedir.
  • 2021 yılı ajandasıdır.
  • İsim yazılı not defteri ön ve arka olmak üzere 370 sayfadır.
  • Not defteri üzerine isminiz Uv Baskı Tekniği ile yazılmaktadır.
  • Ajandanın son sayfasında Türkiye Siyasi Haritası yeralmaktadır.
  • İmza Tasarımlı Kişiye Özel 2020 Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yılbaşında alınabilecek süper hediyeler arasında zirvede bulunan İmza Tasarımlı Kişiye Özel Ajanda sizin için de yakınlarınıza alacağınız doğru tercih olabilir. Dilerseniz arkadaşınıza ya da sevgilinize alabileceğiniz bu ajanda aynı zamanda kurumsal bir armağan da olabilir. Sevgiliniz içinse armağanınızın içine müthiş bir mesaj ekleyebilir ya da sunumunu zenginleştirebilirsiniz. Çünkü eğer bu şık hediyenizi mükemmel hale getirmek isterseniz minik bir dokunuşla bu mümkün olacak.

Çarpıcı, romantik, ciddi veya etkileyici doğum günü mesajları en kolay nasıl mı yazılır, elbette biraz ilham alarak. Dört dörtlük bir parti hazırlarken de sevgilinize yılbaşı hediyesi olarak da bu ürün vazgeçilmeziniz olacak nitelikleri taşıyor. En çok aranan ajanda modellerinden biri olan bu dizaynda alternatifiniz imza puntosuyla tasarlanmış kapak yazısını kapsıyor. Kişiye özel olmasını vurgulayan şık bir dış görünüşe sahip biçimiyle beğeni topluyor.

Kullanımlı ölçülere ve 24 cm x 17 cm ebatlarına sahip 2020 ajandası iç ve dış tasarımı ile son derece prestijli bir alternatif oluşturuyor. Dilerseniz en iyi doğum günü sözleri hakkında yaratıcılığınızı kullanmak için biraz ipucuna başvurabilirsiniz. Hediyenize eklemeler ya da sunum önerileri için buna ihtiyaç duyabilirsiniz. Böylelikle hediyenizi kendinizden sevimli bir parça ile bir araya getirip çok daha özel ve kıymetli kılabiliyorsunuz. Hemen sipariş vererek bu harika ajandaya sahip olmak amacıyla fırsatları yakalayabilir ve kargo avantajlarını değerlendirebilirsiniz.