Hemşireye Hediye Saatli Masa İsimliği

Ürün Kodu : S-11095
59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüler: 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.

Yorumlar

Dilek K.
20.09.2018
Göründüğü gibi
Hediye, nette göründüğü gibiydi.Kargo konusunda da bir sıkıntı yaşamadım
Nurhan ç.
12.05.2018
Memnuniyet
Çok memnun kaldım

AÇIKLAMA

İşte hastanelerde ya da kliniklerde çalışan kanatsız meleklere yani hemşirelere armağan edebileceğiniz en güzel hediyeli çerçeveyle karşı karşıyasınız.

Hemşireler hasta olduğumuzda başımıza gelen en güzel şeylerdendir. Güler yüzleri, bizi telkin eder halleri, bu zor zamanlarımızda bizlere yardımcı olmaya çalışan tutumları sayesinde kanatsız bir melek misali gülen gözleriyle etrafımızda dolaşır dururlar. Şayet sizlerin de bu meşakkatli ve özverili meslekte çalışan tanıdıklarınız ya da yakınlarınız varsa, onlara en özel günlerinde bu esprili ve gönül alıcı hemşirelere özel çerçeveden hediye edebilirsiniz.

Üzerinde yara bandı, enjektör, kalp atışı grafiğinin, ilaçların ya da tansiyon ölçme aletlerinin bulunduğu bu ironik isme özel hemşire çerçevesiyle tüm hemşirelerin gönlünü alabilirsiniz. Doktorların sağ kolu olan beyaz giysili bu kanatsız meleklerin güler yüzlerini ve şefkatli davranışlarını gördüğünüzde çoğu zaman rahatlarız ve kendimizi iyi hissetmeye başlarız. Yeri geldiğinde nöbete kalmaları gerektiğinde 24 saat dahi çalışmaları gereken bu varlıklara bu güzel hediyeden alarak, bir nebze de olsa yüzlerini güldürebilir ve yüklerini hafifleyebilirsiniz. Eğer sevgiliniz bir hemşireyse, sevgiliye verilecek en güzel hediye hemşirelere özel bu renkli ve eğlenceli çerçeve olacaktır. Yine ona vereceğiniz hediye sadece ona özel ve farklı bir obje olsun istiyorsanız, tam da sevgilinize layık olan kişisel hediye vermiş olacaksınız. Bu hediyelik çerçeve ile sevgilinize hiç ummadığı anda hoş bir hediyelik ürün sunmuş olacaksınız. Eğer hastane de çalışıyorsanız aynı hastanede çalışan hemşirelere bu güzel üründen hediye edebilirsiniz Yine hemşirelik yapan annenize ya da hemşire akrabalarınıza bu güzel ve sıra dışı üründen sunabilirsiniz.