Hemşirelere Özel Kupa

Ürün Kodu : S-3191
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Sağlık sektöründe hizmet veren insanlar belki de dünyanın en çok emek gerektiren işini yapıyorlar. Çünkü her gün hasta ve sıkıntılı insanlar görüyorlar, bazen onlarla birlikte üzülüyor ama muhakkak soğukkanlı durmaları gerekiyor. Doktor ve hemşireler bizim hasta girdiğimiz hastaneden sağlıklı bir şekilde çıkabilmemiz için gece gündüz demeden çalışıyorlar.

Doktorların melekleri hemşireler ise birçok durumda yardımcı olan ve hastaya güler yüzlü davranışıyla sıkıntılı süreci kolay atlatmaya yardımcı olan güzel insanlar. Bu işi gerçekten hakkıyla yerine getiren yakınlarınıza işlerini daha çok sevdirecek bir hediye vererek motive olmalarını sağlamaya ne dersiniz? Hemşirelik mesleğini icra eden kız arkadaşa hediye olarak düşünülebilecek hemşirelere özel kupa nöbetlerdeki kahve ihtiyacını en keyifli şekilde gidermesini sağlayacaktır. Severek kullanacağı kişiye özel kupa bardakları çok sevdiğiniz arkadaşa doğum günü hediyesi olarak verilebilecek bir seçenek olarak göz dolduruyor. Kişiye hitap etmesiyle arkadaşınızın kendisini özel hissetmesini sağlayacak kupa, tam da hemşirelik mesleğini sürdürenlere hitap ediyor. Hediyenin sevdiklerinizin mesleğine hitap etmesi de gösterdiğiniz ilginin belirtisi olarak çok mutlu edecektir.

Arkadaşınıza hediye edebileceğiniz gibi hasta olduğunuzda size desteği dokunan ve hiçbir zaman yanınızdan ayrılmayan, ilgisiyle ve güler yüzüyle en kısa sürede iyileşmeniz için çabalayan hemşirenize hediye olarak da hemşirelere özel porselen kupa tercih edebilir, alacağınız kişinin ismine göre kişiselleştirerek kişiye özel hediye harika bir seçenek ortaya çıkarabilirsiniz. Size hastalığınızda destek olan hemşireye teşekkür etmek amacıyla böyle özel bir hediye verebilirsiniz. Severek kullanacağı bir eşya olacak ve sık sık sizi anımsatacaktır.

Sevdiklerinize sunabileceğiniz en güzel hediyeler Hediye Sepeti farkıyla, sizlerle buluşmaya devam ediyor!

Hemşirelere Özel Kupa Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Şükrü C.
Mükemmel
Çok beyendim. Teşekkürler.
16.05.2016
bekir b.
çok iyi bir hizmet memnun kaldım
03.02.2016
NİHAT K.
Ürün hediye ettiğim kişiyr ulaştı..hızlı gönderiminiz ürün ambalajı ve ilginiz için teşekkürler...
17.10.2015
NERGİZ Ş.
SİTENİZDEN SİPARİŞ ETTİĞİM ÜRÜNÜM GELDİ. ÖZELLİKLE HEDİYE PAKETİ YAPILMASI VE ÜZERİNE AİT OLDUĞU KİŞİNİN İSMİNİN YAZILMASI ÇOK HOŞUMA GİTTİ. TEŞEKKÜR EDERİM.
12.03.2015
OĞUZHAN P.
Elinize sağlık arkadaşıma gönderdiğim hediyeyi çol beğendi Teşekkür ederim.
22.10.2014