Geometrik Tasarımlı Sevgiliye Hediye 2li Rakı Kadehi Karaf Seti

Ürün Kodu : 15986

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh ve karaf üzerindeki yazılar Renkli UV baskı işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 1 Adet üzeri baskılı rakı karafı ve 2 adet baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 487 sayfa 21 cm x 15 cm ölçüleride koleksiyon niteliğinde olan Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı kitabı gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Karaf 500 cc sıvı almaktadır.
  • Elde ve 30 derece ılık su ile yıkamanız önerilmektedir.
  • Geometrik Tasarımlı Sevgiliye Hediye 2li Rakı Kadehi Karaf Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliye hediye ne alınır sorusu tüm sevgililerin sordukları bir sorudur çünkü sevgili olmak demek, karşı tarafın mutluluğunu her şeyin üzerinde tutmak anlamına gelmektedir. Bu sayede sevgilinize karşı duygularınızı gösterebilir, verdiğiniz değeri anlatabilir ve onunla aranızdaki bağın daha da gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Ancak sevgiliye hediye seçimine dikkat ve özen gösterilmesi gerekmektedir. Sevgilinin çok sevineceği hediyeler seçmek hem hediyesinden büyük mutluluk duymasını hem de her zaman kullanacağı hediyelerin tercih edilmesi anlamına gelecektir. Eğer rakı sever sevgiliye özel bir hediye arıyorsanız Geometrik Tasarımlı Sevgiliye Hediye 2li Rakı Kadehi Karaf Seti doğru tercih olacaktır.

Bu özel set, tüm rakı severleri mutlu edeceği gibi sevgilinize büyük bir mutluluk sağlayacak. Yüksek baskı teknolojisi ile birlikte karaf ve bardaklara sevgiliniz ile sizin adınız yazılmaktadır. Bunun yanında sevgili olduğunuz tarih de yine üzerlerinde yer almaktadır ve böylece mutluluğunuzun başladığı tarihi her zaman göz önünde tutabileceksiniz. Set içerisinde yer alan Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı ise rakıya ve rakı kültürüne dair daha önce hiç duymadığınız pek çok bilgiyi öğrenmenize imkân verirken, yine set içerisinde yer alan duble metre ise rakıyı tam kararın da içmenize olanak tanıyacak.