Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
344.90 TL
Ürün Kodu: 10671

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Almak zorunda olduğunuz bir ders olarak değil de gerçekten severek ve isteyerek öğrenmek istediğiniz bir bilim dalı olarak gördüğünüzde sevilesi bir hal alan fizik dersini en iyi şekilde sizlere aktaran değerli fizik öğretmeninize bu öğretmenler gününde inanılmaz bir sürpriz yapın ve ona Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık'ı armağan edin! Seçtiğiniz bu özel hediye ile öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusunu ortadan kaldırın.

Fizik dünyasının içine girip ordan seçtiği en temel bilgileri sizlere aşılayan değerli fizik öğretmeninizin sonuna kadar hakedeceği bu hediye kişiye özel tasarımı ve üzerindeki fiziği çağrıştıran simgeler ile dikkat çekiyor. Kişiye ve mesleğe yönelik baskılarıyla sıradanlıktan çıkarılan Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık, sevgili öğretmeninizi şaşkınlığa uğratacak bir hediye olarak ona ulaşıyor. Öğretmene alınabilecek hediyeler arasında çok özel bir yere sahip yastık modelimiz seçebileceiniz en doğru hediye. Bu zor ve kutsal mesleği icra eden fizik öğretmeninizin isim ve soyismi ile anlamlı bir hediyeye dönüştürülecek Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık ile en doğru seçimi yaptığınızı onun yüzündeki mutlu ve şaşkın ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız. Öğretmenler gününde verilen hediyeler arasında en özeli ve en dikkat çekeni sizin seçtiğiniz bu kişiye özel hediye olacak ve öğretmeniniz tarafından bir ömür özenle saklanacak. Evinin en özel köşesine yerleştireceği bu yastık sayesinde siz değerli öğrencisini her daima sevgiyle anacağı da şüphesiz. El yapımı öğretmenler günü hediyesinden farksız olan bu yastık eşliğinde ona 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini de armağan edebilirsiniz. Bu detay hem hediyenizin değerini arttıracak hem de öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Zorluklarına ve karmaşıklığına rağmen bu dersi size sevdirmeyi başaran fizik öğretmeninize en az kendisi ve yaptığı bu meslek kadar değerli bir hediye vermek istiyorsanız sitemizin öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Fizik Öğretmenine Hediye İsim Yazılı Yastık ile onu bu öğretmenler gününde mutlu edebilirsiniz. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var!